Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajfestés terhesen?

Hajfestés terhesen?

Figyelt kérdés
13 hetes terhes vagyok festett szőke a hajam eddig a terheség alatt nem festettem de már kezd nagyon csunya lenni a lenővés. Nem gond ha kb 2 hét mulva befestetem.
2013. jan. 18. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak bemosót használtam, festéket nem. A fodrászom sem ajánlotta.
2013. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet hajat festeni, de csak úgy, ha jól szellőztetsz mellette. Meg már vannak ammóniamentes festékek, sógornőm azt használta.
2013. jan. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is festett szőke vagyok, hétfőn töltöm a 13 hetet. Az első babámnál összesen 2x festettem, most csak 1-2 hónap múlva szeretném, ha már jobb lesz az idő, és tudunk rendesen szellőztetni közben. Igaz, hogy nagyon ronda lesz addigra, de mivel nem dolgozom, kibírom.
2013. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én rendes palette festékkel festettem és semmi gond nem volt. a dokitol kapott babakonyvben olvastam, hogy lehet festeni a hajat.
2013. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!