Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen hajfestés, körömfesté...

Terhesen hajfestés, körömfestés, műköröm, tetoválás?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok, vagy miket tudtok ezekről? szabad nem szabad? árt e vagy semmi köze hozzá?


köszi a rendes válaszokat :))


27hkm


2012. ápr. 18. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
A tetoválás mindenképpen kerülendő, mert az bejut a véráramba is!!!!
2012. ápr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

értem, akkor mikortól szabad?

szoptatás befejeztével? mert akkor már úgymond köze nincs a babának a szervezetemhez.

2012. ápr. 18. 11:38
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miután már nem szoptatsz mehet a tetkó.De szerintem hajfestés simán mehet nem a hajadba hordod a gyereket.
2012. ápr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:) köszi
2012. ápr. 18. 11:48
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

nekem tetkó, hajfestés után 1 nappal tudtam meg hogy terhes vagyok. Semmi baja nem lett a babának sem, nekem meg csak az volt a furi hogy olyan szép szőke lett hajam, a tetkó meg nem fájt mikor készült. Kozmetikai tetkó.

18 hós baba anyukája.

2012. ápr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hajfestésnél arra figyelj, h jól szellőzött helyen legyél, ez vonatkozik a köröm építésre is a gázok miatt! A tetoválás, csak szoptatás után :)
2012. ápr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

hajfestés, körömfestés, műköröm mehet.

Én kéthavonta festettem a hajamat, mert 30 évesen már félősz vagyok. Körömlakk meg kell, mert különben letörik a körmöm. Műköröm sem árt szerintem.

2012. ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Festést hallottam hogy lehet,de hogy szőkíteni lehet e azt nemtudom. Már nagyon hiányzik. Amióta babát várok nem szőkített a fodrász. Ő sem festeni sem szőkíteni nem akar szoptatás végéig. Kislányom 3évig cicizett:).. Keressek új fodrászt?
2012. ápr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet szőkíteni is, ha jól szellőző helységben csinálják, itt csak az a lényeg, hogy ne nagyon szívd be a keletkező gázokat.

A műkörömnél szintén ez a helyzet.

Ahogy korábban írták, a tetoválással meg kell várni a szoptatás végét.

Én is tetováltattam, mikor még azt se tudtam, hogy terhes vagyok, de ilyenkor nem számít, mert még nincs közvetlen kapcsolatban a magzat az anya véráramával.

2012. ápr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek, a tetko azért volt "fontos" kérdés mert most van rá lehetőségem (enyhén majdnem ingyen) :) és gondoltam ha szabad akkor megcsináltatom, de mivel árt a bébinek többek szerint is várjak szoptatás végéig, így majd akkor lesz tetkóm :)

köszi még1x mindenkinek

2012. ápr. 19. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!