Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajfestés sokadjára vagy...

Hajfestés sokadjára vagy melír? Na és mivel?

Figyelt kérdés

Fodrászom szerint az ammóniamentes hajfestékben is van ammónia. Hajfestést egyáltalán nem ajánl, esetleg melírt. Szerintetek mikortól melíroztassak? Csak pár tincset, hogy csini kismama legyek, a lenőtt szőke haj olyan igénytelennek hat. Persze mindent megteszek a babámért, ha kell, természetesen nem festetek. De ha lehet, akkor igen. Mi a véleményetek?

Ja, és amerikában nagy divat a lenőtt haj,(páran már itt festetnek lenövést) de itthon nem olyan lazák az emberek, erre én sem vagyok befogadó.


2012. ápr. 12. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Én pont ma voltam, és ammóniamentessel festette a fodrászom. A dokit is kérdeztem és azt mondta, hogy az első 3 és az utolsó 3 hónapban nem szabad festeni (persze ammóniamentessel akkor is lehet).
2012. ápr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom..nekem meg a védőnő azt mondta lehet de ne túl gyakran...
2012. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Mivel a szakemberek sem tudnak egyöntetűen nyilatkozni, h mi a helyes, szerintem jobb nem kockáztatni.
2012. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is szőke festett hajam volt,de a pozi teszt után nem szőkítettem. Röjvid a hajam úgyhogy nem okozott gondott lenöveszteni.3hónap alatt lenőtt,már csak pár tincs maradt. Majd szülés után. Addig nem szőkítek. Még a kőolaj származékos kozmetikumokat is hanyagolom. 24hetes kismama(3.babó)
2012. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igazából nem csak az számít hogy a fejbőröddel ne érintkezzen a festék,hanem a gőzét sem szabad várandósan belélegezni!

Sőt,azt is hallottam hogy várandósan be se fogja a hajat a festék normálisan!(én még nem festettem kismamának hajat)

Vannak henna alapú festékek,vagy ez az új 10 perces ammónia nélkül!

Amúgy igaza van a Kedves Válaszolónak abban,hogy nincs egyöntetű vélemény,de én lebeszélnélek róla!Úgy is lehetsz csini ha lenövésed van!Viszont ha nagyon nagyon akarod festeni/melírozni akkor én max 2szer festetném terhesség alatt!

Egyébként ha nagyon le vagy nőve,és nem sajnálnád most a színed,akkor a lenőtt szőke részt festesd be a természetes hajszínedre és utána rakass bele egy pár csíkot!Ablak mellett ülj mert a festékek gőze is ártalmas nagyon a kismamákra!

Gratulálok a babához és sok egészséget kívánok neked!

25/Fodrász

2012. ápr. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Amúgy igaza van a Kedves Válaszolónak abban,hogy nincs egyöntetű vélemény,de én lebeszélnélek róla!"



Miért, neked az jött le, hogy én biztatom a hajfestésre?

2012. ápr. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó?

Nem értem a kérdésed!Épp azt írtam hogy igazad van hogy nincs egyöntetű vélemény!Akkor miért hinném hogy rábeszéled?

Valamit nagyon félre olvashattál!:)

2012. ápr. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megint én!

Vagy az hogy "de én lebeszélném róla"?Ez a probléma?

Azt arra írtam hogy fodrász vagyok és bár nincs egyöntetű vélemény és mégis inkább lebeszélem róla!

Nem tudom hogy lett ebből az hogy te rábeszéled mikor nem is írsz olyat!Na mindegy!:)

Szép napot mindenkinek!

2012. ápr. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon hamvas világosszőkére volt festve a hajam.Pozitív teszt előtt festettem, nem értettem miért lett csúnya és egyeletlen a színe.Pár nap múlva kiderült,hogy valószínűleg a baba miatt. Utána 12 hetesen festettem be. A saját hajszínemhez hasonlót vettem. Az új Syoss 8.52 azt hiszem,(világos gyöngyszőke és ammónia mentes) Nagyon szép színe lett és így nem lesz feltűnő ha lenövés lesz. Én ezt választottam, inkább legyen sötétebb ,mint a csúnya lenövés. Azt tervezem ,hogy még kétszer festem be a hajam szülésig. 14 hkm


Én maszkot vettem fel amíg tartott a festés és addig szellőztettem a lakást. Bár én ha takarítok domestossal vagy mással akkor is teszek fel maszkot ,hogy ne lélegezzem be a káros gőzöket.Gyógyszertárba nagyon olcsón lehet venni.

2012. ápr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!