Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajfestés, körömfestés,...

Hajfestés, körömfestés, hajlakk, honaljspray ezek tényleg árthatnak vagy ez is csak túlaggódás?

Figyelt kérdés
Még a nyitott ablak sem segít mert így is úgyis belélegzek valamennyit mindezekből, most akkor mégis mennyire veszélyes ez?
2009. jún. 14. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyitott ablaknál, jól szellőző helyiségben nyugodtan fess hajat (ezt egy nmagyar nőgyógyász oldalán olvastam a terhességem alatt, sajnos már nem tudom hol), lakkozz, csak ne túl gyakran. én kb. 5 hetente festettem hajat, mert sok asz ősz hajszálam, a fiam nagyon okos, így ez biztosan nem ártott neki. Mondjuk ha aggódsz pl. a hónaljspray miatt, áttérhetsz golyósra. Hajlakkot pedig úgy használtam, hogy befújtam a hajam, addig visszatartottam a lélegzetem, és azonnal kimentem a fürdőből.
2009. jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt mindenki maga dönti el, de véleményem szerint sem a hajfestés, sem a körömfestés,sem a többi nem lehet károsabb, mint pl. a belvárosi levegő (bármelyik nagyvárosban). Természetesen ajánlott nem beszippantani ezeket és a nyitott ablak tényleg jó hajfestésnél,körömfestésnél, de önnmagában nem károsak. A hónaljspray? hát már ez is. Szerintem ez egy hülyeség, bocs!!!

Én ritkítottam a hajfestésemet, pontosabban fóliás melírt készítettek. Eddig a 6.5 hónap alatt 2x. Talán nem mindig a legszebb, de ez a kompromisszumom és nekem ez a fontos. Spray-t szoktam használni, körmöt festeni nem igen, mert így is nagyon száraz a körmöm.

Hát ennyi..

2009. jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Az első 3 hónapban szerintem mindenképpen veszélyesek,mert ezek nem természetes anyagok és károsan hatnak a baba fejlődésére!Ha lehet kerülni kell az ilyen beavatkozásokat!Ha csak alkalmanként történik a művelet,úgy nem annyira káros,de rendszeres használatuk az!

2009. jún. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, a második válaszolónak totál igaza van. mértékkel ezeket a dolgokat nyugodtan csinálhatod, a nagyvárosi levegő szerintem is károsabb, mint a hónaljspray:)
2009. jún. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy vagyok vele,hogy mértékkel semmi nem árt.Elvégre babásak vagyunk nem betegek.:)
2009. jún. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát azt én mondjuk nemtudom hogy árt e,de az tuti hogy pl. most melíroztattam,körmöshöz rendszeresen járok,honaljsprayt is használok és hajalakkot is szoktam.Szóval....

2009. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

A hajfestésről hallottam már.

Unokatesóm neje festette a haját terhesség alatt,és a gyerekeknek érdekes hajszíne lett,amilyen egyik családban sincs..persze lehet,hogy más van a dologban, csak erre fogták az orvosok:)

2009. jún. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!én is festetem a hajam,mert nagyon őszülök.(31 évesen)nekem a fodrászom gyógynövényes festékkel festette.aztmondta az nem árt.4 hetente muszály festetnem.feketéről váltottam sötétbarnára,mert a fekete és a szőke a legkárosabb.hónaalj stifttől nem lesz bajotok.hajlakkot meg körörmlakkot nem használok,arra nem tudok mit irni.
2009. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!