Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halogattam a hajfestést! Most...

Halogattam a hajfestést! Most kiderült kismama vagyok. Az első 12 hétben nem igazán kellene gondolom befesteni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 19:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
mind2 terhességem alatt végig festettem a hajam, kb 2,5havonta. a fodrászom is mondta h semmi baja nem lesz a babának tőle.
2011. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szia.Én is ebben a cipőben járok.Nem merem befesteni.Kíváncsi vagyok nagyon a válaszokra.
2011. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én festettem. A dokim azt mondta, hogy jól szellőző helyen fessek, hogy ne fuldokoljak a szagától, de amúgy nem lesz baj.
2011. dec. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Azt javasolják, hogy terhesség alatt kerüljük a hajfestést? de gondolom vannak olyan festékek is,amelyek minimális káros anyagot tartalmaznak, és persze olyan kismamák is akik festik! Én nem festem a terhesség alatt, pont ezek miatt, de mindenkinek szuverén joga eldönteni!
2011. dec. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rokonom a fodrászom. Azt mondta lehet festetni,bár nem azzal az erős anyaggal festi ilyenkor a hajam amivel szokta,hanem más összetevőkből álló festékkel fest. A bolti termékeket nem ismerem. Nekem mindig festette kismamaságom alatt.
2011. dec. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 chococa_aath ***** válasza:
100%
én is festettem de csak úgy a 20.hétig.. és feketére ráadásul..de az ammónia miatt nem ajánlott csak szinezővel festeni a hajat.. sztem azt próbáld ki.. az is nagyon jó..
2011. dec. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Én is jártam festetni terhesen. A fodrászom rendszeresen fest kismamákat.

Nem lesz semmi bajotok, feltéve, ha nem megiszod a festéket.

2011. dec. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
27%

Az egyik ismerősőmnek barna eredetileg a haja,és festette vörösre.Hát a kislányának is vörös haja lett...

Én szőkésbarna vagyok,de ha baba lesz a dologban én biztos nem fogom festeni,a vegyi cuccok miatt se,és amugy se:)

2011. dec. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Tartós hajszínezőt vettem. épp holnap festetem a férjemmel.:) a lényeg, ne lélegezd be az ammóniát!
2011. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
9 hetes vagyok es tegnap festettem be a hajam tartos hajfestekkel.A 2.babämat värom.
2011. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!