Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halogattam a hajfestést! Most...

Halogattam a hajfestést! Most kiderült kismama vagyok. Az első 12 hétben nem igazán kellene gondolom befesteni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 19:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. [link]
2011. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
jól szellőző helyiségben szabad festetni, de vannak már ammóniamentes festékek is
2011. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én mig terhes lettem mindig festettem a hajam feketére.De mikor kiderültem nem festettem 9 hónapig és mig szoptattam akkor sem.
2011. dec. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam a válaszokat, nem tudom, irták-e, én hennafestékkel festettem a hajam, picit drágább, de teljesen ammóniamentes.
2011. dec. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

En meg csak gondolkodom a 2. gyereken, szoke a hajam, nem birok ki 9 honapot + szoptatas, hoy ne fessem be.....

Itt kulfoldon viszont az orvosok nagyon ugranak ra. Emlekszem az elsovel csinaltattam egyszer par melirtincset (eskuvore keszultunk), hat az egesz orvosi rendelo kiakadt rajtam.

2011. dec. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A 20:13-as vagyok!Miért kellett lepontozni???Mert én is válaszoltam a kérdésre?Nem ennek van ez az oldal,hogy választ adjunk???Akkor mit irjak?Fesd mert egészséges?Ha nem tetszik,nem kell lepontozni.Idióta...
2011. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet festeni!A szalonokban is és a boltokban is kapható már ammóniamentes hajfesték!!!De ha nem azzal festik az sem baj,mert nem kerül be a fejbőrből a vérkeringésbe semmilyen káros anyag!Én festem a hajam,második babómat várom,és fodrász vagyok:)))
2011. dec. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
En is most keszulok befesteni. Szerintem nem lesz baj. Arra gondoltam-patikaban kaphato maszkot veszek fel, hogy ne lelegezzem be annyira. A baratnom abbahagyta teljesen
2011. dec. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt 2 hetente festettem ,terhesség alatt havonta 1-szer szőkére.Semmi baja nem lett a fiamnak!ezek a festékek már nem olyanok .....
2011. dec. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!