Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen hajfestés? Vélemények?

Terhesen hajfestés? Vélemények?

Figyelt kérdés

A 28.hétben vagyok,pont ugy jött ki h az egész terhesség alatt még pár hetesen sem(mikor még nem tudtam a terhességröl)festettem a hajam.már félig le van növe(fele barna fele fakulo vöröses)és idegesit.

Már birjam ki ezt a kb.12hetet ugye?

De ugy szeretném ha szép lenne a hajam,szép szinü nemcsak ápolt.

nem tudom h ennyi idösen is árthatok e vele a Picurnak.

Lécci irjatok,ki h oldotta meg,vagy birta ki:D

Elöre is köszönöm a válaszokat.


2009. máj. 6. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Én végig festettem (szőkítettem) a hajam terhesség alatt, kb 5-6 hetente jártam fodrászhoz. Most szoptatok, de ugyanaz a rendszer.
2009. máj. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok a hajfestés ellen, mert én úgy tudom az a lényeg hogy jól szellőző helyen történjen a festés és a tavasz és a nyár erre a legalkalmasabb. Egyébként a mai hajfestékek már nem olyan ártalmasak mint a régiek, és nagyon minimális mennyiség szívódik fel a bőrön keresztül.
2009. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez itt a reklám helye:-)

L'oreal Casting Crem Gloss

Ez a festék tartós, millió színárnyalatban megtalálható, s kismamák is bátran használhatják, mert ammóniamentes!

A babának nem maga a festék árt, ami a hajadra kerül, hanem a belélegzett ammónia.

Én ezt használom, de még így is amíg tudom, kitolom a következő festés időpontját.

19 hetes pocis

2009. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
en is terhes vagyok most tudtam meg a het elejen es hetvegen akartam hajat festeni mert mar borzasztoan nez ki :S most tanacstalan vagyok merjem vagy ne... en feketere szoktam alltalaban most is arra szerettem volna...
2009. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia!


Nem a hajfestés ártalmas , azt lehet. Az a lényeg , hogy ne zárt helyiségben történjen a felszabaduló gázok miatt! Ha fodrászhoz mész , látni fogja, de mondd is neki, hogy kismama vagy , nyitni fog ajtót, ablakot , hogy jól szellőzőn. Ha otthon csinálnád esetleg magadnak , ugyanúgy nyiss ki mindent!


1 kismami

2009. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én is festettem terhesen, szőkére, amíg rajta kellett hagyni kb fél órát, kimentem a fodrászat elé.
2009. máj. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet festeni nyugodtan, de előfordulhat, hogy a hormonok miatt nem úgy fogja be a festék a hajadat, ahogy szokta. A babának nem lesz semmi baja.
2009. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én januárban tértem vissza a fekete hajszínre, és elég gyanús volt hogy az én hajam ami bármilyen színt elvisel bármilyen fodrászati eljárást kibír most mégis dobja lefele a fekete színt. Amikor megtudtam hogy babás vagyok ennek tudtam be, aztán én is kipróbáltam a L'oreal Casting Créme Gloss-t de nekem azt is ledobta 2 heten belül. Így most fogalmam sincs még mit csinálok a hajammal, de elég undorítóan néz ki a színe és tényleg hiába ápolt és egészséges.
2009. máj. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A dokim azt mondta, nem árt a hajfestés, mert nem szívódik fel annyi mennyiség, hogy ártana. Most vagyok a 13.hétben, eleinte ammóniamentes festéket használtam, most simát, amit évek óta.
2009. máj. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!