Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi árt a babának? Még nem...

Mi árt a babának? Még nem vagyok babás, de hamarosan szeretnénk. Nagyon megoszlanak a vélemények a kérdésemmel kapcsolatban, de a hajfestés, a műköröm csináltatása árt a babónak a terhesség során?

Figyelt kérdés

Nem rég voltam bőrgyógyásznál, ahol az orvos szaliciles alkoholos oldatot írt fel a pattanásaim kezelésére. Ez árthat bőrön keresztül?


Köszönöm a válaszokat!


2009. febr. 3. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a hajfestéskor vagy műköröm csináltatáskor használt vegyszerek gőzének belégzése árthat a babának. Az néhány alkalom amíg terhesen hajat festetsz vagy műkörmöshöz mész nagy valószínűséggel nem okoz kimutatható magzati ártalmat. (természetesen más elbírálás alá esik, ha valaki fodrász vagy műkörmös) Van aki óvatos és kora terhességben nem festet hajat.
2009. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
szia, én nekem volt műkörmöm, szülés előtt vetettem le..porcelán volt, s jártam rendszeresen töltetni, meg hajam is festett, nem lesz semmi baj...nekem doki is mondta...igaz a szőkítés ami nagyon erős vegyszer max azt kell 12 hétig kerülni
2009. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Aranyosak vagytok!
2009. febr. 3. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!