Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajfestés terhesen? Milyen...

Hajfestés terhesen? Milyen hajfestéket használhatnak várandósok?

Figyelt kérdés

2013. márc. 27. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Lehet hajat festeni.Csak lehetőleg ammóniamentes hajfestéket használj,illetve olyan helyen fess,ahol tudsz szellőztetni.Én a várandósság alatt is 3 havonta festettem,feketére.A lányom most 3 hós,semmi baja sincs.
2013. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

garnier color natural krémhajfesték

pici lila bogyó van a doboz jobb sarkában

ez jelenti az ammóniamentest

nagyon jó festék volt befogta a hajamat rendesen

szülés előtt kentem fel 2 hónappal .

2013. márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem fodrász festette, nem szaglásztam az ammóniát. Mivel ősz a hajam, nem kísérleteztem a bolti festékkel, ami többnyire 1 hónap után kikopott a hajamból. Nem lesz baja ettől a babának, csak ne szívd be az ammóniagőzt, meg is kérdezheted a fodrászt, hogy mit használ, terhes vagy, figyeljen oda.
2013. márc. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet hajat festeni, de lehetőleg jól szellőző helyiségben és ne hidrogénszőkére!
2013. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi.. hát, szőke vagyok, vettem ammóniamenteset, kiváncsi vagyok megfogja-e majd a hajtöveimet.
2013. márc. 28. 07:17
 6/6 A kérdező kommentje:
megfogta, csodaszép szöke lettem :) midenkinek ajánlom a Casting creme gloss hajfestékeket a L´oréaltól!
2013. márc. 28. 15:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!