Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet szolizni? Sok kismamát...

Lehet szolizni? Sok kismamát látok szép barnán. Mit használhatnak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:

A meleg egyáltalán nem tesz jót a babának!

Krém, vagy van ez új barnító permet, de, hogy mennyire károsak ezek is,azt nem tudom!

2011. márc. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia!pont ma tettem fel egy ehhez hasonló kérdést.én is gondolkoztam a szoláriumon de mivel van egy 25 hetes pocaklakóm,így inkább kihagyom.én úgy döntöttem hogy kipróbálom az önbarnitó sprayt.valamit muszály kitalálnom mert májusba lesz az esküvőm és tiszta fehér vagyok.én erre gondoltam [link]
2011. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. márc. 26. 06:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem pedig pont azt mondta a védőnőm,hogy egy héten egyszer egy 10 perces szoli belefér. Én 2 hetente járok 12 percre.
2011. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez komoly? Tök jó!

Én nem csak azért járok szoliba,hogy barna legyek,hanem engem az az 5-6 perc hetente-kéthetente teljesen kikapcsol,ellazít.

2011. márc. 26. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:
14:32-es vagyok! 18 hetes kismama vagyok,hidd el a védőnőm ezt mondta. Valami olyasmit tett mellé,de nem tudom már pontosan hogy hogy mondta,hogy azért kell óvatosan szolizni,mert a meleg méhösszehúzódásokat okoz,így beindulhat a szülés,de heti 10 perc nem ártott még senkinek. Én hogy elkerüljem a meleget odalent,mindig ventilátorral szolizok széttárt lábakkal... :D:D:D
2011. márc. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ennek tényleg nagyon örülök,köszi szépen!
2011. márc. 26. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!