Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vicces kérdés! Mit szólnátok...

Vicces kérdés! Mit szólnátok hozzá ha hajfestés közben jönne rátok a szülhetnék?

Figyelt kérdés

én pont most festettem be a hajam, (nyugi ammóniamentessel és csak gyorsan átnyaltam) de pont azon elmélkedtem hogy mi van azokkal a kisbabákkal akik épp akkor szeretnének kibúJNI?


eldobod a festéket és ecsetet lemosod még a hatóidő lejárta előtt és GO a kórházba?


:) 34.hetes kismama



2012. szept. 27. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

hát, elég ritka az, amikor az első fájástól kezdve csak 25-30 perc telik el, és már kint is van a baba..

szóval én kivárnám a hatóidőt, megmosnám a hajam, majd meg is szárítanám, és még várnék addig, amíg nem sűrűsödnek a fájások... ami akár fél nap is lehet :

2012. szept. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
szerintem ha fested a hajadot es akkor beindul a szules attol eltekintve annyi idod van h meg 2szer is megfestheted a hajadot nem megy ez eppen olyan gyorsan csak a filmekben
2012. szept. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Ilyesmi tényleg csak a filmekben van. Elsőnél én otthon végigvajúdtam egy napot,mire olyanok lettek a fájások,hogy indokolt legyen kórházba menni, másodiknál sem 1-2 óra volt a tágulási idő. Kivétel persze,ha valakinél elfolyik a magzatvíz, azzal minél előbb be kell menni, de a baba még akkor sem jön villámsebességgel, csak olyankor nem árt a kórházi megfigyelés.
2012. szept. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Persze, a gyerek csak úgy kibújik. Vicces is lenne. Nem éppen szőkére fested a hajadat?
2012. szept. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

38 hetes vagyok, és a férjem szokta melírozni a hajamat (szőke). Most hétvégén fogja megcsinálni.

Hát semmi nem lesz, ha beindul a szülés, elmegyek és lemosom két fájás között... Nagy változás nem fog történni, mert most is szőke és a festék is szőke lesz, csak épp van egy pár centis lenövésem...

2012. szept. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Előző vagyok, azért nem csak a filmekben van gyors szülés, mert nekem például mindkét szülésem nagyon gyors volt, és most a harmadikra még jobban kell majd kapkodnom magamat befele a kórházba. SZóval ha tényleg a hajfestés alatt jön az első fájás, én nem várhatom meg a hatóidő lejártát, hanem mennem kell lemosni és irány a kórház egyből.
2012. szept. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Két fájás közt lemosom,majd befesjük szülés után,nincs semmi.Párom festi,szabad fél óránk csak akad.
2012. szept. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Én azért gyorsan befestetném :-))))))))
2012. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

en meg be is csavarnam. De lehet hogy kormoshoz is elugranek.

Jezusom

2012. szept. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
annyira vicces volt a kerdes, hogy majd be sz.tam
2012. szept. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!