Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dohányoztál terhesen?

Dohányoztál terhesen?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket olyan írjon,ahol ő dohányzott konkrétan ,nem valaki akit ismert.Kíváncsi vagyok hány ember vállalja fel,szóval azok írjanak egy igent akik dohányoztak.Köszönöm
2013. ápr. 13. 20:54
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:
De veled maximálisan egyetértek és jó volt olyan véleményt olvasni akinek nem az az első mondata,h fújj önző,felelőtlen ,szar anya stb....Annyira igaz az amiket leírtál:-)))
2013. ápr. 14. 15:50
 52/53 adriennjeni ***** válasza:
100%
Aki erős dohányos és a terhesség miatt elhagyja, az elvonási tünetek miatt árthat is a babának. Én azért hagytam abba, mert nem kívántam már, de ezt nem mindenki tudja megtenni, ezt fel kellene fogni, annak aki ítélkezik. Nem használ, de a mai világban minden árt amit eszünk és iszunk, akkor ugyan ott tartunk...
2013. ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
100%

Hát...biztos sokan úgy vannak vele, h cak azért nem szekálom a dohányzókat, mert én is dohányzok, dohányoztam...de nem.Nem szekálok én másokat sem akik egészségtelenül élnek, akár várandósan akár anélkül, mert tudom, hogy 1: vannak olyan káros dolgok amikről nehezen vagy sehogy sem tud lemondani az ember;

2: sok mindenről nem is tud csak ami a csapból is folyik...

Ettől függetlenül irigylem azokat, akik nem kívánják terhesen, nyilván ha valamit nem kívánsz könnyebb lemondani róla.Én sajnos ugyanúgy kívántam-kívánom most is mint bármikor máskor.

Sose felejtem el mikor egyszer leszoktam róla (életemben nem szerettem az édességet, sőt utáltam) szó szerint többet költöttem csokira mint valaha cigire.Napi 15 (!!!!) táblákkal ettem é rosszul voltam ha nem volt.Pedig nálam egy tábla csoki simán egy év alatt nem fogy el.Nagyon durva volt.(Egy fokkal nem egészségesebb a ciginél ráadásul, főleg ilyen mennyiségben).Csak erről nem beszélnek.Vagyis kezdik rebesgeti, de nem olyan szinten amennyire tényleg káros, a dohányzásról nagyon tudják mondani.Nem azt mondom, h jó dolog dohányozni de semmivel sem roszabb egy dohányzó ember/kimama mint a többi aki tudatlanul vagy tudatosan csinál helyette számos mást ami káros.És rohadt igazságtalannak tartom, h csak a dohányzókat ítéli el mindenki...Akkor vagy mást is vagy meg őket se.

2013. ápr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!