Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig lehet autót vezetni?

Meddig lehet autót vezetni?

Figyelt kérdés
34. hetes vagyok, mindennap vezetek, igaz nem túl sokat, de szinte mindig egyedül vagyok közben.
2008. jún. 11. 06:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy érzed magad. Ha nincs semmi gondod, szerintem nyugodtan vezethetsz, de ha bármi furcsát érzel, inkább állj meg, vagy el se indulj. Én 37. hétben vagyok és még vezetek gond nélkül.

Van kismama biztonsági öved? Én használom, mióta terhes lettem, szerintem nagyon praktikus és kényelmes is. Az meg nagyon nem mindegy, hogy egy esetleges balesetnél (elég egy apró koccanás) be vagyok kötve, megvéd az öv, de a pocakomat nem tudja megnyomni, megszorítani, így a babának se eshet baja.

2008. jún. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 39 hetes vagyok és vezetek minden nap.Igaz pár hete már csak itt a városban,hosszabb úton az anyósülés kényelmesebb.Néha előfordul,hogy átmenetileg csökken a koncentrációm,ilyenkor ha tehetem nem ülök kocsiba.Ha mégis muszály,akkor meg nagyon összeszedem magam és odafigyelek.Akár végig is vezethetsz,ezt Te érzed.Az ülést már nehezebb visszaállítani a párunk után az biztos.:)
2008. jún. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 5 hete volt vasárnap, hogy szültem, de még szombaton este vezettem. Igaz nagyon fájt a hátam a terhesség alatt, hosszú útra nem vállalkoztam. Ha bírod akkor nyugodtan! Csak nagyon óvatosan!!Bár ezt a többi idegbeteg sofőrnek kellene mondani.!!
2008. jún. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én túlhordom a babámat, és naponta járok a kórházba vizsgálatra, kocsival. Jobb mint a buszra menni, várni, átszállni, nincs bérletem, a jegy rengeteg lenne. Párom doglozik, mama el szokott jönni velem, bár vezetni nem tud, de megnyugtatja, hogy ott van velem.

Én egyáltalán nem érzem bizonytalannak magam, simán vezetek, ha gond lenne, nem mernék vezetni.

Ezt mindenki maga érzi, bár nem javasolják az utolsó időkben, de hát tudok mást tenni?...

2008. jún. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, én 41. hét+5 napig vezettem, akkor jött a babóca. a lényeg, hogymindig legyen nálad mobil (feltöltve), ha baj van telefonálhass!
2008. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!