Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig bírtatok vezetni...

Meddig bírtatok vezetni autót? És mi a helyzet a biztonsági öv használatával?

Figyelt kérdés
Én még csak 14 hetes vagyok, de már most iszonyatosan zavar, ha zötyög alattam az autó. Nem győzöm kerülgetni a kátyukat. A biztonsági öv is kényelmetlen.
2009. márc. 18. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én végig vezettem. A biztonsági övet a hasam alatt vezettem el. Hatalmas hasah volt, de nem zavart elfértem.

Néha egy egy gödör nekem is kellemetlenül esett, de a terhesnadrág tartoota a hasam, s úgy elviselhetőbb lett.

2009. márc. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Engem a zötyögés nem zavar mér -19 hetes vagyok- de övlehúzót hazsnáltok már egy jó ideje. szerintem nagyon jó, és hasznos, így a pocakomat nem piszkálja.

szia

2009. márc. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia,


Én a terhességem utolsó napján is vezettem. A biztonsági öv már nekem is kényelmetlen volt, de ha tudsz vegyél kismamáknak való biztonsági öv hosszabbítót.

2009. márc. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is végig vezettem, még a szülés előtt két nappal is. A biztonsági övet elvezettem a hasam alatt.
2009. márc. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is vezettem az utolsó napokban is, mert a nagyobbik lányomért én mentem a suliba:)

Elég kényelmetlen volt már a végén,mert nekem is nagy pocim volt és alig fértem a kormányhoz.

A biztonsági övet pedig úgy oldottam meg, hogy mielőtt beültem volna, bekötöttem, a rövidebb részére ráültem, a hosszabbat pedig hagytam a mellkasom előtt, így a pocim szabad volt, nem nyomta az alsó rész (nem tudom jobban elmagyarázni, bocsi:) ). Be is kötöttem magam, meg nem is:)

Boldog babavárást:)

2009. márc. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még vezetek mert imádom.33 hetes vagyok.Nekem van kismama övem ami elvezeti a pocim alatt a biztonsági övet.

Más kérdés viszont a kocsiból ki és be szállás.Nagyon vicces vagyok olyankor.:))

2009. márc. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én még a szülés előtti napon is vezettem. Csütörtökön szültem, kedden még 120km-t autóztam, mert el kellett intéznem valamit:)) A zötyögés miatt ne aggódj, jó helyen van a babád, ő szinte meg se érzi. Az övet én is a hasamn alatt vezettem át, így egyáltalán nem zavart.
2009. márc. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is vezetek nap mint nap, a vezetés még elmegy, de a kiszállás tényleg egy művészet:)))kéne még vagy 3 kapaszkodó:) én a fekvő rendőrt utálom nagyon, mindig 0-val megyek át rajta!

Boldog Babavárást!Üdv: 29 hetes kismami

2009. márc. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38hetes vagyok és még mindig vezetek.Szerencsére jo hosszuak a lábaim igy a nagy pocakommal nem kell előrébb huzni magam.A zötykölődés annyiban zavar,hogy néha ugyérzem bepisilek.Az övet egyszerüen a hasam alátaszem.
2009. márc. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!