Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen meddig lehet autót...

Terhesen meddig lehet autót vezetni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 29. 07:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem amig kényelmesen tudsz a volán mögé ülni, és nem nyomja a hasad. Ha pedálokat is eléred, akkor nincs orvosi oka, hogy ne vezess.
2008. nov. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Én még a 39 héten vezettem. Pont a kórházba igyekeztem terepszemlére az orvosomhoz. Aztán bennt is tartott, másnapra megvolt a bébi. Nekem inkább széltébe nőtt a hasam és bőven befértem a volán mögé. Mondjuk hosszabb utakra nem nagyon mentem csak itt a városba furikáztam. tymy
2008. nov. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Én a fiammal csak az utolsó hónapban nem vezettem, már nem volt kényelmes. Most is így tervezem.
2008. nov. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Engem a védőnő már rögtön az elején letiltott róla. Azt mondta, ebben az esetben nemcsak a poci/baba miatt nem túl jó vezetni, hanem mert egy terhes nő reflexei nem olyanok mint normál állapotban, tehát hiába figyel oda jobban, a "teste nem tud engedelmeskedni az agya parancsának". 38 hetes
2008. nov. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem végig, amíg Neked kényelmes. Tilláéknál is a feleség vezetett be a kórházba, amikor megszületett a baba. Nekem sajnos nincs jogsim, így másokra vagyok utalva. Minden jót!
2008. nov. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


A reflexek tompulását (amit előttem is írtak) egy idő után már magam is tapasztaltam. Igazából a szülés előtti napig vezettem, de csak rövidebb távolságokra és mindenféleképpen lassan. A reakció időm az idő előrehaladtával egyre nőtt, ezért a kórházba (, ami tőlünk kb 40 km-re van) már inkább vitettem magam.


Remélem, tudtam segíteni.

Zita (31 hetes kislány anyukája)

2008. nov. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nagyon hiányzik,de nem merek vezetni a kezdetek ota.Azelött kétszer volt balesetem önhibámon kivűl.Minkétszer hátúról nagy erővel jöttek belém.Ez jut mindig eszembe és nem merek kockáztatni.
2008. nov. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Anyum a nővérem születése előtt 1 héttel vizsgázott le és kapott jogsit.
2008. nov. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Én még vezetek(félidős vagyok)de mivel friss a jogsim csak a városunkban.Kintre csak ha a férjem is velem van.De ha úgy érzem szerintem még 1-2 hónap (ahogy elnézem a pocakom)akkor már nem megyek a városban sem.Biztos nem fogok odaférni kényelmesen.Meg folyton pisilnem kell és nagyon ráznak az utak és csak erre tudok koncentrálni.
2008. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35%

38 és fél hetes vagyok, még mindig vezetek. Csak az a baj, hogy nem tudok a hasamtól hátra fordulni, tükörből meg nem látszik minden. Így próbálom elkerülni az olyan szitukat, hogy forgolódnom kelljen, pl. parkolóhelynél.

Meg azt is utálom, hogy akárhányszor rámegyek egy buckára, vagy úthibára, egyből bekeményedik a hasam.

Ennek ellenére inkább autózok, mint bkv-zzak, az sokkal rosszabb lenne.

2008. nov. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!