Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem szabad vagy nem tudsz...

Nem szabad vagy nem tudsz amugy sem autot vezetni csaszar utan? Suliba kell mennem kb.15 percet kene vezetnem. Mennyi ido utan tudom majd?

Figyelt kérdés
es miert van triltva 6 hetig a vezetes?
2011. szept. 17. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
autót vezetni?? miért lenne tiltva?? Ha megerősödsz és tudsz mozogni a műtét után, akkor miért ne lehetne, én ilyet még nem hallottam, az első császárom után 2 héttel már vezettem, a másodiknál meg annyi se volt, úgy egy hét után már autóval mentünk a gyerekorvoshoz, védőnőhöz.
2011. szept. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azert nem ajanlott, mert baleset eseten az ov megnyomhatja, felszakithatja a sebet, DE ennyi erovel sosem ajanlatos vezetni a balesetveszely miatt.
2011. szept. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értem mért lenne tiltva hol hallotad ezt?

Ha nem szedsz túl erős fájdalomcsillapitokat vezethetsz.

Sérvmütét után simán haza vezetem, ha nem vagy begyoszerezve lehet vezetni.

2011. szept. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. válaszoló, ha az öv feltépheti a sebet, akkor autóba se lehetne ülni, mert utasként is be vagy kötve elvileg.
2011. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!