Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hízott valaki a 23. hétre 15...

Hízott valaki a 23. hétre 15 kg-ot? Mit csináljak hogy már ne hízzak ilyen tempóban, nem eszem sokat, és egéskzségtelen tul cukros vagy zsíros ételeket sem,

Figyelt kérdés
nem kívánok semmit különösebben, mégis sokat hízok, kezdek aggodni, a terhességem elött 59 kiló voltam most meg 74, pedig még csak a 23. hétben járok.

2013. márc. 11. 12:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is úgy étkezem, ahogy te és +5kg-nál tartok.

A reggelit én is műzlivel kezdem, de ettől szűnt meg a székrekedésem.

Én tornázok, amikor csak tudok.

Lehet, hogy más áll a hízásod hátterében.

23+3 kmh

2013. márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Gabi86 ***** válasza:
én nem tudom én is eszem ilyeneket,igaz sokat mozgok.eddig 10kg híztam,de nekem a cukorterhelésem is jól lett meg a doki és a védőnő se mondta hogy ez sok lenne.sőt én nagyon sok édességet is eszem,minden nap vagy süzök vmit vagy csokit,de zöldséget is sokat.szerintem fő a váltazotosság.28+5hkm
2013. márc. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ne edd azt vacsira, amit ebédre eszel, mert nem tudod éjszaka ledolgozni. Lefekvés előtt 3-4 órával már ne egyél.
2013. márc. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is 59-ről indultam, és most 19 hetesen 5 kiló plusznál tartok. Soknak tartom a 15 kiló hízást, kb. ennyit kellett volna a végéig híznod! Amit a helyedben elhagynék, az a műzli (csomó cukor van benne), a tészta (max. barnatészta), a krumpli és legfőképpen a sok gyümölcslé. Csak vizet igyál, és amit ehetsz: sok zöldség, gyümölcs, sovány húsok, tojás, sovány tejtermékek és barna gabonafélék. Én is így vigyázok, hogy kerülöm a cukrot és a finomított lisztes dolgokat.
2013. márc. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi lányok!
2013. márc. 12. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!