Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy éltétek meg?

Ti hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés

3 éve volt egy méhen kívüli terhességem, végre kezdtem örülni h lesz újra babám aki egészséges és 9 hónap múlva a karomban tarthatok, 6. hétbe léptem bele mikor meg tudtam h babát várok nagyon örültem is neki a párom egy nagyon pici cipővel leptem meg, mind a 2-en nagyon örültünk de sajnos a boldogságunk az 3 napig tartott hétfő reggelre barnáztam nagyon erősen be is mentem a kórházba és ott a nőgyógyász megállapította hogy a baba el ment :(


ami 3 éve történt azt se dolgoztam fel rendesen és most a 2. babám :(


Vki azt mondta nekem h ez által lehet h nekem már nem is lehet babám, ha már 2 elment... nyugtassatok meg h ez nem így van mindennél jobban szeretnék babát, de most várunk 2-3 évet...


2013. márc. 10. 19:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én hála Istennek nem éltem meg hasonlót, de együttérzek veled! És azt senkinek ne hidd el, hogy már nem is lehet babád! Biztos, hogy lesz! Viszont szerintem ne várjatok sokat! Azt mondják a pszichológusok, hogy egy sikertelen terhesség után mielőbb vállalni kell újabbat, hogy az ember gyorsan fel tudja dolgozni a kudarcot. Persze ezt ti tudjátok...
2013. márc. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, kicsit még várunk.. Kicsit meg viselt a dolog, de erős maradok :)
2013. márc. 11. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!