Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogyan éltétek meg majd...

Ti hogyan éltétek meg majd túl a missed ab-t?

Figyelt kérdés

Ma 2 hete hogy missed ab műtétem volt. Azóta nagyon szomorú vagyok szinte étvágyam sincs.

Nektek mi segített túl lenni rajta?


2012. szept. 14. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:

én a napokban vetéltem el. műtét nem volt, remélem, nem is lesz, mert még csak az elején jártam a terhességnek, s remélhetőleg sikerül az "öntisztulás". de lelkileg teljesen padlón vagyok. 2 éve próbálkozunk, ez volt az első, hogy sikerült. rám egész nap rám jön a sírás. most dobtam ki a pozitív teszteket, amiket el akartam tenni emlékbe. hát ekkor még jobban sírtam.

az is elkeserít, hogy most megint kezdhetjük elölről az egész babaprojektet. elegem van már az egészből. :(

te hány hetes voltál? én 7.

2012. szept. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én 10 hetes :( teljesen kivagyok azóta idegileg minden pillanatban rámtör a sírás pedig van már egy kislányom de így is nagyon nehéz.
2012. szept. 14. 15:56
 3/7 A kérdező kommentje:
meglátok egy terhest vagy kisbabát babakocsiban vagy ha beszélnek valakiről hogy kisbabát vár egyből sírva fakadok,hogy miért pont velem kellett ennek megtörténnie mikor annyira szerettük volna?
2012. szept. 14. 16:00
 4/7 anonim ***** válasza:

hasonlóan érzek én is. de nekünk még sajnos egy gyerekünk sincs :(

eddig is szomorú voltam, hogy rajtam kívül mindenkinek sikerül, csak nekünk nem. most, hogy végre sikerült, most sem tarthatott sokáig az örömünk, hogy végre mi is családdá válhatunk. nem tudom, hogy mikor fog újra sikerülni, mert a mostani is olyan nagyon nehezen sikerült.

2012. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

gyűlölöm magam azóta :(

kitartást neked,hidd el lesz gyereked.

2012. szept. 14. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:
ne gyűlöld magad, nem te tehetsz róla!
2012. szept. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy borzasztó, de van rosszabb, hidd el... Nekem a 23. héten kellett megszülnöm egy egészséges babát, mert -nem tudni miért - elfolyt a magzatvíz... De ezen is túl lehet és túl kell lenni. És előre nézni. S hogy mi segít majd igazán? Egy baba...
2012. szept. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!