Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek már többször volt...

Akinek már többször volt vetélése vagy missed ab. -ja hogy éltétek/élitek meg?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy nektek nem jut eszetekbe az, hogy talán nem véletlenül nem sikerül többedik alkalommal sem? Én sanjos csak erre tudok gondolni, hogy mi van ha a sors vagy nevezzük akárminek nem akarja, hogy legyen mégegy gyerekem és ezért volt már 2 missed abom meg egy vetélésem. Én nagyon hiszek abban hogy semmi sincs véletlenül, ezért most mindig ezen agyalok, hogy lehet, hogy nem kéne erőltetni a második babát? pedig annyira de annyira szeretném!
2009. aug. 16. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem az elso alkalom volt missed ab. de azota van egy lanykam es mar a masodikat varom de en ugy gondolom hogy nem kellene feladnod ha anyira szeretned a babat es biztos hogy jo hejre jonne. mi haromszor is meggondoltuk a dolgot mivel a parom az elso lany szuletese ota inzulinos cukor beteg.de aztan odafenn dontottek es sikerult a masik baba. mindennek megvan az oka es neked is eljon az idod csak turelem.
2009. aug. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az elso vagyok . ne add fel ha anyira szeretned mert lehet hogy par ev mulva megbannod hogy mert nem voltal kitartobb de az ido elszalad.
2009. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, feladni semmiképpen nem akarom, nem is tudnám. Csak ez tartja bennem a lelket.Sajnos én már most ott tartok, hogy utolsó pillanat. 38 éves vagyok.
2009. aug. 16. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!