Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Örökbe tudnád adni a gyermeked?

Örökbe tudnád adni a gyermeked?

Figyelt kérdés
Én erősen gondolkodok rajt, de nagyon nehéz....
2013. febr. 18. 09:28
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd és valóban érzed azt a különleges kapcsot, és a párod is szeretné. Akkor erről nem sok mindent van még mit beszélgetni. Lehet hogy kicsi a ház lehet hogy a pénz is kevés, de ti ott vagytok egymásnak. S egyenlőre ennél nem is kell több. Aztán meg majd alakul valahogy.
2013. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

jajj kérdező :(


ugye mennyire számít, hogy milyen a körítés?

mert mikor úgy tetted fel a kérdést, hogy mi mit csinálnánk, mert a férjed alkoholista, elitta az utolsó filléreteket is a kocsmában, na meg a télen meg is vert, 21 éves vagy, nem végezted el még a szakmunkást sem az első gyereked miatt, akkor sokan írták, hogy add örökbe a 3. babát.

most meg ezeket az apró részleteket nem említetted, persze, hogy mindenki azt írja, hogy neee.


amúgy én a helyedben nem örökbe adnám a babámat, hanem bármilyen nehéz is, megkeresném az anyámat és átköltöznék hozzá egy időre, míg leérettségizek, kitanulom a félbehagyott szakmám, majd új életet kezdenék.


22 éves vagy, most vagy abban a helyzetben, hogy még dönthetsz, vagy a fent említetteket megcsinálod és új életet kezdesz az alkoholista, verekedés párod nélkül, vagy jó sokáig tűröd még!

2013. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Olvastam pár feltett kérdésed, de jobbnak láttam nem reagálni arra, amikor aztírtad megvert, vagy h iszik stb... mert önzőnek éreztelek a gyerekeiddel szemben!

Most sem látom amúgy másképp, de a véleményem még mindig az, hogy el kell menned tőle, akármennyire is nehéz. Nem pedig társkeresőzni, h majd vki befogad, mert ugyanebbe az életbe menekülsz vissza!

Őszinte leszek (h a kérdésedre is válaszoljak). Elvetetni abban a helyzetben amiben te vagy, megis ver, iszik is.. eltudtam volna. De örökbeadni, amikor már a szívem, testem részévé vált, nem tudtam volna. Ha belegondolunk, azt írtad h az abortusz gyilkosság stb...De ha örökbe adod milyen élete lesz majd, anya nélkül? Nem tudhatod h hol marad, hova kerül majd... Talán jobb lett volna nem ebbe a világba beleszületnie. És így, h a párod nem is engedi örökbeadni, csak az ő életét kezded el tönkretenni, főleg ha nem is lépsz. Akkor kellett vna azonnal elhagyjni, amikor 8 hetesen megvert.

2013. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Azért azt hozzátehetted volna kérdező, hogy ezek a körülményeitek: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..
2013. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Ezek is... meg h 8 hetesen megvert. De az mar elveszett nalam.
2013. febr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
2013. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt valaki bedőlne neki, a kérdező ugyanaz, mint amiben kiderült róla, hogy összevissza kamuzik. Ez részben jó, mert a sok sületlensége nem igaz, de idegtépő egyben.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2013. febr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Na hát ez a baj hogy a többség normálisan válaszolt azokra a kérdésekre is átérezve mintha igaz lenne stb. de az ilyenek miatt akiknek nincs jobb dolguk mint mindenféle sztorit így úgy amúgy kamuval megtűzdelve kiirogatni-van az hogy a normális valódi kérdésre már olyan válaszok érkeznek néha amilyenek...Holott mondjuk igazi valódi probléma vagy kérdés lenne, de sokan már élnek a gyanúval hogy kamu...
2013. febr. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 QueenRavenna ***** válasza:
Add örökbe, hogy ne nyomorban kelljen felnőnie. Ezzel csak jót teszel neki.
2013. febr. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező nem kamuzik. Októberben is feltett egy kérdést, akkor volt 8 hetes, megverte a párja. Csak időközben még kiderül róla minden. Sajnálom, nem tudom sajnálni a kérdezőt, mert "mindenki maga élete kovácsa". Lenne megoldás az undorító, alkoholista, asszonyverő párja ellen, plusz az éhezés is megoldható lenne, ha esetleg lenne annyi esze h váltson. De sztem nagyon gyanús h benne lesztek a hírekben. Csak ne legyen rossz vége... Különben még 1 dolog. Ha bejelentést kaptok, vagyis tesznek, mind a 3-at elveszik tőletek! Miattad!!! Mert a férjed választod. Ilyen férjet! Szégyeld magad!
2013. febr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!