Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Örökbe tudnád adni a gyermeked?

Örökbe tudnád adni a gyermeked?

Figyelt kérdés
Én erősen gondolkodok rajt, de nagyon nehéz....
2013. febr. 18. 09:28
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Az anyagiak is megoldhatók, és már kaphatók nagyon olcsó jó minőségű baba holmik. Fogsz kapni a baba után pénzt, gondolom van párod aki dolgozik, ő is kap adókedvezményt. Illetve kérhetsz segítséget a családodtól a rokonoktól barátoktól. Csak akarat és összefogás kell. A babának rád az anyukájára van szüksége, nem másokra. Később pedig máshogy is alakulhat a helyzet. Remélem sikerül meghozni a helyes döntést.
2013. febr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Sok jó ember kis helyen is elfér. A lelked egy része megfog halni ha lemondasz a babáról. Hiszen a soraidból látni hogy mennyire vergődsz és szenvedsz.
2013. febr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
Én azt írtam, hogy nem tudnám odaadni. Nem is tudnám, de azért 25m2 az nagyon durva. Valahogy kellene egy nagyobbat találni, mert be fogsz kattanni.
2013. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
A párom véleménye erről az, hogy el kellett volna vetetni, de ha már megtartottam akkor nem adhatom örökbe. De ugye, mint tudjuk ez az édesanya döntése...
2013. febr. 18. 14:49
 25/43 anonim ***** válasza:

A párod akarja és megoldható, Te is szeretnéd. Hol a probléma?

Ha örökbe adod, mindent elveszítesz, Őt, a párod, önmagad.

A Te eseted nem az, amikor az örökbe adás lenne a helyes döntés.

Az egyetlen vagyok korábbról, aki igent írt.

2013. febr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Nem,nem!Ha elveteted az a te döntésed.De az örökbeadás az apa döntése is.Lehet te lemondanál róla de az apja nem.Hány hetes vagy?A tesók várják a babát?A családod tudja hogy örökbe adáson gondolkodsz?
2013. febr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
NEM!!! A hatodik babánkat várjuk, méghozzá nagyon-nagy örömmel! Ha még 3-4 jönne, akkor sem adnám őket örökbe! Ez nem azt jelenti, hogy nem védekezünk, amikor nem szeretnénk babát (mindegyik tervezett volt), de ha védekezés mellett jönne, akkor sem jönne szóba sem az abortusz, sem az örökbe adás!
2013. febr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Nem, tévedsz ez kettőtök döntése nem csak a tiéd. Hiszen egy gyerek nemzéséhez is két ember kell és az apának is ugyan olyan jogai vannak mint az anyának. Ha a párod nem akarja örökbe adni, és te se akkor ne adjátok örökbe, felnő a testvéreivel. Mindent meglehet oldani, a lényeg az hogy akarjátok.
2013. febr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Mindennél jobban szeretnénk.
2013. febr. 18. 18:27
 30/43 A kérdező kommentje:

Már most nagyon szeretem azt a babát. Azt hiszem, elmondhatom, hogy különleges a kapcsolatunk. Annyira szeretem.

A párom nem engedi örökbe adni.

2013. febr. 18. 18:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!