Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség VS diéta? Tapasztala...

Terhesség VS diéta? Tapasztalat? Lehet bírni?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a orvosnál, és veszélyeztetett terhesnek nyilvánított az epekövem miatt. Mivel végzetes lehet a babára nézve ha esetleg begörcsölök a terhesség alatt, így nagyon szigorú, kifejezetten epeköveseknek kifejlesztett diétára ítélt. Van még valaki aki így járt? Tapasztalatok? 9 hkm
2013. febr. 15. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a kő az epevezeték útjába kerül, azt el torlaszolja, akkor görcsölsz!

Nincs diéta mivel ezt ki lehetne védeni!

Én bármit ettem, görcsöltem, ha nem ettem semmit, akkor is!

Az lett a vége, ráadtam a fejem a műtétre, kivettem az epém, pont ezért, mert terhesen görcsöl nő nem kellemes, úgy hogy gyógyszert sem vehetsz be!!!

Barátnőm evett mindent terhesség alatt, volt amikor görcsölt, volt amikor nem ugyan attól a ételtôl, mert ne az étel okozza a görcsöt...

Szenvedett, majd szülés után műtétre meg magát.

2013. febr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát azért csak nem mindegy hogy csülköt eszik az ember vacsorára vagy 3 db abonettet...:P Amúgy saját tapasztalatom az, hogy megfelelő diétával tényleg elég jól kordában lehet tartani a göcsöket...Dehát sztem ez is változó...
2013. febr. 15. 09:51
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként rá akartam magam szánni a műtétre még a terhesség előtt, de az élet nem így hozta. Szóval ha már ez a helyzet akkor valahogy ehhez kell alkalmazkodni...:)
2013. febr. 15. 09:53
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is epegörcseim voltak vannak 40 hetes vagyok kéthetente 2 szer biztos van vagyis gonolom én azért görcsölök néha ugy esze vezsettül ha mere vacsizni. igy lassan ovatosan kiiktattam a vacsit vagy csak egy kefirt ezsek semmi mást de ezért nem lettem veszélyeztetett terhes
2013. febr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet tartani a diétát! Minden csak elhatározás kérdése!
2013. febr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!