Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy hetig nem tudom szedni...

Ha egy hetig nem tudom szedni az Elevitet lehet baja a babanak?

Figyelt kérdés

Nem kaptam meg a fizetesem es nem tudom megvenni sajnos csak lehet egy het mulva csak.

Ugye nem lessz baj? Zoldseget nem eszek egyaltalan. Gyumolcsot is keveset.


2013. febr. 14. 20:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%

Semmi baja sem lesz ,és a véleményem szerint egy egy kivételes helyzettől eltekintve nincs is rá szükség. A szervezetd pontosan tudja mi kell nektek hidd csak el . Szerintem csak pénzről szól az egész ,na de nem megyek ebbe bele . A lényeg ,hogy nyugi mert azzal árthatsz a legtöbbet ha butaságokon aggódsz . Nekem négy gyermekem van legkisebben most 6 hetes és gyönyörű egészséges nagy baba(4300 g -mal születtett most majd hat kg) hála istennek mindenféle kütyü mentesen is ,de sok egészséges dolgot ettem terhességem alatt . Mind a négy gyermekem négy kg körüli volt és orvos védőnő szerint is öröm volt rájuk nézni majd kicsattantak . :)

Kivánok neked könnyű szülést és egészséges babát. :)

2013. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Dehogy lehet baja! Van, aki végig nem szed vitamint, és egészséges babája lesz! A baba elveszi, amire szüksége van!
2013. febr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A magzatvédő vitamin nem gyógyszer, hanem vitamin.

Igen, anyáink sem szedték, mégis megszülettünk egészségesen, aki meg nem, mert meghalt pár naposan pl folsavhiány okozta nyitott gerinc miatt, az nem jön ide megmagyarázni, hogy ő bizony nem született meg egészségesen.

Kérdező, nem lesz semmi baja a babádnak attól, hogy pár napig nem szedted a vitamint. Tényleg a terhesség legelején a legfontosabbak a vitaminok, elsősorban a folsav. De azért ha majd lesz rá lehetőséged, jó ha szeded továbbra is.

2013. febr. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

...hát én végig szedtem az Elevitet, és mégis fejlődési rendellenesség miatt veszítettem a gyermekem. Hát erről ennyit!

A folsav a lényeg még a terhesség előtt, és a koraterhességnél, a többit ha normál étkezel azt megkapja a szervezeted!!

2013. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az egészség nem az eleviten múlik . Az egészség egészséges édesanyán (édesapán)és a terhesség alatti életmódon múlik . A folsav sem elevit . Azt én is szedtem az elején . Elevitet meg társait sosem és semmi bajunk nem lett belőle . Folsavat a régiek is szedtek .Az kell ! Az elevitet pedig lehet szedni !Nekem volt olyan orvos is aki kifejezetten nem ajánlotta ,persze ez a ritkább .:)

Én homoktövist ittam pl legutóbb egy igazi kincs az egészségmegőrzésben és természetes !!! A gyerekeim betegek voltak és nekik is csak azt adtam a tea mellé semmi gyógyszert ,mégis pár nap alatt megygógyúltak . Én a természetes dolgokban jobban hiszek . :) Annyi minden más jó dolog van amit a terhesség alatt az ember adhat az ember a magzatának és magának .

2013. febr. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
-az ember . :)
2013. febr. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!