Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy hetig nem tudom szedni...

Ha egy hetig nem tudom szedni az Elevitet lehet baja a babanak?

Figyelt kérdés

Nem kaptam meg a fizetesem es nem tudom megvenni sajnos csak lehet egy het mulva csak.

Ugye nem lessz baj? Zoldseget nem eszek egyaltalan. Gyumolcsot is keveset.


2013. febr. 14. 20:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%

Íme egy újabb gyógyszerfüggő. :)

Semmi baja nem lesz, én nem szednék semmilyen gyógyszert terhesség alatt a helyedben, ha nem indokolt. Nagyon károsak. Egyél zöldséget, gyümölcsöt.

2013. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
En szedek vitamint. De abszolut nem aggodnek ha egy hetig nem szedhetnem. Egyedul mondjuk az elejen a folsav miatt fontos, de az csak az elso 3 honapban. Hol tartasz a terheseggel?
2013. febr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Természetesen nem lesz baja.

Valószínűleg anyukád, nagymamáid, ükmamáid sem szedték, és semmi gond nem volt... :-)))))))))))))


Friss gyümölcs, zöldség bőségesen elég a babának; a tabletták egy dologra jók, hogy dagasszák a gyártók bevételeit.

2013. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%
Miért kell a gyereket már a pocakban gyógyszerfüggővé tenni???
2013. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Jaaaj ne figyelj rajuk !!!! nem gond az h ti nem szeditek de miert kell elitelni h a masik mashogy gondolja es csinalja?? Nem ertelek titeket!
2013. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5-ös, miért szedném? nem vagyok terhes.
2013. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Es mikor terhes voltal szedted? Voltal mar tehes?
2013. febr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

Milyen jó ez a kismama paráztatás a gyógyszergyártóknak ugye??? Remélem nem hitted el, ha nem szeded beteg lesz a gyermeked? Ugye nem??????

Semmi baja nem lesz.

2013. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A gyógyszer meg a vitaminkészítmény nem ugyanaz, ne keverjük a szezont a fazonnal.

Kedves Kérdező, nyugodj meg, nem lesz semmi baj ha nem szeded 1 hétig, ez a vitamin elsősorban Neked szükséges, a baba a te szervezetedből veszi el a számára fontos tápanyagokat és vitaminokat, és egy alapraktárod ezekből mindenképpen van, tehát neki ez a kis kihagyás nem fog semmit jelenteni, viszont ha teheted alapjáraton is fogyassz sok zöldséget és gyümölcsöt!

Kellemes babavárást!:)

2013. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

22 hetes terhes vagyok.

Es koszonom a valszokat!

2013. febr. 14. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!