Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig Elevitet szedtem, most...

Eddig Elevitet szedtem, most úgy gondoltam kipróbálom a Gravidát. Ezzel ugye nem okozom bajt a babának?

Figyelt kérdés

Annyit olvastam már itt, hogy sokan híznak az elevittől,ezért gondoltam ,hogy váltok. Eddig én is felszedtem 6 kilót és semmivel sem eszem többet mint eddig.Természetesen nem ez a legnagyobb problémám, de ha picinek is jó, meg nekem is akkor inkább ezt szedném.

25 hetes kismami


2008. jún. 2. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Válts nyugodtan, nem lesz semmi baja a babádnak. Tényleg sokan híznak az Elevittől, pl barátnőm 26 kg-ot hízott, a dokik az elevitre fogták. A Gravida tényleg jobb, én is azt szedem. 16 hetes vagyok, és még nem híztam semmit.
2008. jún. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz, ha terhesvitamint váltasz. Van akinek az elevit válik be, másnak meg a gravida...
2008. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy Elevit vagy Gravida, ha olyan a szervezeted, akkor a Gravidától is hízni fogsz. Én is Elevitet szedtem az elején, most 24 hetesen a doki mondta, hogy váltsak Gravidára, mert abban több a vas.

Amúgy semmit nem ártasz a babádnak, sőt, a Gravidára többen esküsznek!

2008. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok. Még annyit jó tanácsként, hogy nem kell naponta szedni, mert a végén neked lesz rossz 4 kg-os babát szülni! Bőven elég ha hetente 2-szer beszeded. Itt a nyár, mindenféle gyümi, zöldség, inkább abból nyerd a vitamint, mint a bogyóból!
2008. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tenyleg mindeggy melyiket szeded a hizas miatt..teny hogy minta az elevit es a gravida vitaminok amik fokozzak az etvagyat!En 15 hetesig elevitet szedtem es egy hete atvaltottam gravidara(ezt kaptam ajandekba)es meg mindig annyi vagyok mennyi voltam.Tehat eggyiktol sem hiztam,bar etvagyam van.Es igaz az is hogy nem erdemes mindennap szedni mert nagy lessz a baba.
2008. jún. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én is azt javaslom, hogy válts gravidára. Az elevittől nekem székrekedésem volt, a gravidától meg nem. A terhességem 5. hónapjáig szedtem illetve a therbeesés előtt két hónappal kezdtem, azóta leváltottam a bogyót zöldségre és gyümire. Én is tartok attól hogy nagy lesz a baba ezért hagytam el, viszont makk egészséges voltam a várandósság alatt, szóval szerintem hasznos a vitamin.

37 hetes kismama

2008. jún. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!