Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 hónapja próbálkozunk, de...

7 hónapja próbálkozunk, de eddig sajnos nem sikerült. Most gondoltam ebben a hónapban kipróbálom az ovulációs tesztet?

Figyelt kérdés

Gabrielt vettem, elvileg 2-3 nap múlva lesz pé-m. 2 napja a teszt halványan két csíkos volt, de azóta egy csíkos. Ez miért lehet? Azt gondoltam ha már két csíkos, akkor utána csak erősebb lehet. /Elvileg akkor van pé, ha erősebb vagy ugyanolyan a két csík. Nem értem? Lehet, hogy nincs pé.

/Februárban volt egy missed ab-om vetélés miatt. Ezért nem gondoltam, hogy baj lehet a pé-mel./ Mi a tapasztalatok az ovu tesztekkel? Más is járt így?


2008. szept. 13. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ov.teszten csak 2 napig látható a peteérés.Vegyél pg 53-at,azzal nézd,s ha már 4.napja páfrányos,akkor használd az lh tesztet .Ebből kitudod számolni,hogy mikor van péd.Csak nézd minden nap!!!Sok sikert!Drukkolok!!!
2008. szept. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is használok ovu tesztet. Késő délután szoktam tesztelni és előtte kb 2 órával kevés folyadékot fogyasztok. 26 naposak a ciklusaim ezért én a 9. napon el kezdtem tesztelni. A 11. napon halvány volt a második csik a 12. napon egyforma két erős csik volt a 13. napon pedig már csak egy csik volt. Tehát a 12. napon volt az LH csúcs értéken, a peteérés ezt követően kb. 24-36 óra múlva van. Ezt a hőmérsékletem is igazolja. A 14. napon volt a hőm a legalacsonyabb.

Az ovulációs teszt segitségével sikerült idén februárban teherbeesnem de missed ab lett a vége áprilisban.

Felkerestünk egy genetikust aki vérvételből megállapitotta, hogy alacsony a progeszteron szintem.

Nálad a hormonokkal minden rendben van?

2008. szept. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia én használtam, most 26hetesek vagyunk. szerintem a 2 csíkos nap volt a pé-d, csak alacsony az lh szinted..még érdemes próbálkozni, de nem garantált.

A következő hónaptól minden kétcsíkosnál kellene próbálkozni, mi 5 napig simán és összejött,,,nem tudom melyik napon de nem véletlenkedtem.

2008. szept. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az ovuteszt mellett a cickafarkfű és a palástfű teákat ajánlom neked.Én is itt olvastam ezekről a teákról.A cickafarkfű teát a ciklus első felében ittam,az első öt napban a mensi miatt nem,mert vérbőséget okozhat,de utána a 15. napig naponta kétszer ittam.Azért addig,mert nekem 30-32 napos ciklusaim szoktak lenne és nem 28. Nem filtereset, hanem zacskósat vettem,le kell forrázni 1-2 teáskanálnyit egy bögrényi vízzel és kb. 10 percig állni hagyni. Utána ittam a palástfű teát, szintén naponta kétszer. Ezt csak kb. 5 percig kell állni hagyni és nem szabad a készítése közben fém eszközöket használni, én műanyag szűrővel szűrtem le. Egyiknek sincs rossz íze, inkább szinte vízízűek. Hét hónap próbálkozás után nagyon meglepődtem,hogy bevált,mert csak ebben a ciklusban ittam és pozitív lett a teszt. Én se gondoltam volna. Szerintem próbáld ki nyugodtan,ártani nem árt. A cickafark beállítja a ciklust,elősegítí,hogy érett petesejted legyen, a palástfű erősíti a méhet és segíti a beágyazódást. Ha a neten beírod a keresőbe, olvass utána, mindenhol jókat írnak ezekről a teákról. Közben használtam ovulációs tesztet, erősen két csíkos volt a 16. napon. Az együttlét után pedig pihenj kb. fél órát. Drukkolok!
2008. szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is vettem ovu tesztet, töpemikroszkópot, pont abban a hónapban mikor sikerült. Egyik napra sem mutatott peteérs,és mégis terhes lettem. Nagyon drukkolok!!:)))Mi is sokáig probálkoztunk,és nem sikerült,mert 4 évig fog. gátlót szedtem, de most már 6 hetes, 7napos tehes vagyok....:)

2008. szept. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok. Azért gondoltam, hogy kipróbálom az ovu tesztet, mert az utolsó 3 hónapban megkattant a menzeszem. Első hónapban 3 napot, utána 1 hetet, utóljára pedi 10 napot. Kiváncsi vagyok mi van velem. Akarok menni hormonvizsgálatra én is, mert már nagyon szeretnék babát.
2008. szept. 14. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!