Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkor most nálunk mi a helyzet...

Akkor most nálunk mi a helyzet? Kicsit lentebb olvastam erről az ingás dologról, gondoltam kipróbálom.

Figyelt kérdés

Elsőnek elkezdett előre-hátra mozogni, majd kőrbe. Akkor most mi van?

Ja tudni kell, hogy uh-on több alkalommal is kislányt mondtak (két doki is), de a 4d-n (egy alkalom) azt mondták, hogy egyértelműen fiú. Szerintetek?

Lehet bután hangzik, de mindenki azt mondja, hogy ikrek, mert a pocim is nagyon nagy és gyanúsnak tartják, hogy néha fiú néha lány. De már 32 hetes vagyok, ha ikrek lennének akkor az már kiderült volna. Nem?

Létezik, hogy a 4d-n tévedtek?

Elég kíváncsi vagyok.


2009. márc. 20. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha ikrek lennének az hallani kellene a szívhangon, szerintem, az ingát én is kipróbáltam, nekem is össze vissza lengett, hol így, hol úgy, 14 hetesen kisfiút mondott a doki, most 18 hetesen kislányt,

Boldog babavárást,

19 hetes kismama:)

2009. márc. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugye most nem viccelsz?

Még szép, hogy kisfiad lesz!

A 4D a legmegbízhatóbb!

A barátnőmnek is azt mondták kislánya lesz,aztán a 4D-n közölték, hogy fiú. És persze fiú is lett. Ott megmutatják a fütyköst,az ikreket is láttták volna. Inga?):

2009. márc. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem hogy ennyi hetesen ne látnák hogy egy vagy két baba, de inkább az uh-ra hallgass szerintem amugy mi ez az inga dolog?hogy kell?
2009. márc. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35 hetes vok,tuti,hogy fiam lesz. Én is kipróbáltam az ingát, először nekem is előre-hátra mozgott aztán meg körbe. Hááát nem tudom.
2009. márc. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ez az inga, olyan hogy a láncodra rá kell fűzni egy gyűrűt. A pocak fölé kell tenni és ha előre-hátra mozog, akkor fú, ha körbe akkor lány. Érdekességnek jó.

Természetes, hogy az uh-nak hiszek. Csak ott is mást mondanak. Eddig kb 5 alkalommal mondták, hogy lány és a 4d-n egy alkalommal, hogy fiú. Igazából mindegy, hogy fiú vagy lány, mert mind a kettőnek nagyon fogunk örülni.

Az ikrekre vonatkozó megállapítást azért kérdeztem, mert tényleg minden ismerősöm, sőt a háziorvosom is megjegyezte már, és kicsit elgondolkodtam rajta. Persze tudom, hogy annak már régen ki kellett volna derülnie.

2009. márc. 20. 11:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy a babák annyira takarják egymást és a szívhang is szinkronban van, hogy később derül ki, hogy ikrek. Na de szerintem nem a 32. héten. Ennyi uh és főleg plusz egy 4D-s uh után ezt már azért csak kiszűrték volna! Nekem is óriási a pocim! Akkora, mint másnak a szülés előtt! :)Anyósomék is azzal hülyültek, hogy biztos ikrek. Ám egy kisfiú lakik odabent. :)

Én is azt mondanám, hogy inkább fiú, mert szerintem is jobban látnak 4D-n. Mi a múlt héten voltunk és egyértelműen látszott. Ha a doki nem mondja, akkor is látjuk. :)

29 hetes kismami

2009. márc. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én még terhesség előtt hallottam erről a dologról! Nekem akkor úgy mondták, hogy csukló fölött kell és megmutatja mennyi és milyen gyerkőcöd lesz! A környezetembe mindenkinek bejött(olyannak is akinek egy fia van és nem lehet több gyermeke), Nekem 2 fiút jelez a mai napig, egy már van 3,5 éves!:)
2009. márc. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12.48-nak. Hogy működik hogy hány gyerekem lesz? Hogy lehet az ingából megállapítani?
2009. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták(és minden gyermekes munkatársamnál bejött!), hogy láncra a gyűrűdet felhúzod és a csuklód fölé tartod, hogy ne mozogjon! Mikor elkezd kilengeni előre-hátra(fiú) vagy körbe(lány), jelzi az első gyerkőcöt!Ha több lesz akkor mikor megáll a mozgás akkor újra kileng valamerre! Nekem akár hányszor csinálom(kiváncsiságból szoktam, hogy ugyanúgy mozog-e) Mindig elsőre fiú(aki már meg is van azóta) aztán megáll és ujra fiút mutat!Annó egyik mukatársamnak akkor volt egy fia és egy lánya! Mindig mutatott neki még egy lányt amin nagyon tiltakozott, hogy biztos nem szül már! Nemrég találkoztunk 3éves a kislánya!:))) Szerintem van benne valami!
2009. márc. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!