Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiskorúak 18. hétig mehetnek...

Kiskorúak 18. hétig mehetnek abortuszra?

Figyelt kérdés
De akkor már meg kell szülni a babát ugye? Vagy az is műtét?
2013. febr. 14. 12:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
49%
miért várnál addig?:O
2013. febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem nem! Úgy gondolom, hogy a 12. hét mindenkire vonatkozik, nem hiszem hogy azért tennének kivételt, mert kiskorú vagy..

Max akkor kivételeznek, ha beteg a gyerek!

2013. febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%
nem, amúgy igaza van, kiskorú a 18. hétig, csak az okot nem értem!
2013. febr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
21%

2. vagyok, most olvasom én is hogy így van, de az még akkor sem szülés... és nem értem én sem!!!

Mondjuk szerintem ott már olyan oknak kell lennie, ami több attól hogy bocsi kiskorú vagyok!!!

Ahol ezt olvastam oda is oda volt írva, hogy ha a terhesség megszakítása a terhesnek nem felróható okból nem történt meg a 12. hét előtt.


Ezt viszont szerintem bizonyítani kell!

2013. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
Amikor terhesen bent feküdtem, akkor volt a sobában egy csaj aki 16 hetesen ment abortuszra, mégpedig azért mert akkor volt a tavaszi szünet, és ne kelljen neki hiányoznia a suliból
2013. febr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
33%
Létezik hogy ekkora babát elvesznek?:(Nagyon szomorú!Én most vagyok 16 hetes de már annyira ragaszkodom hozzá hát ha még érezném is...vagy még 2 hét...belegondolni is rossz:(
2013. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
35%

Hát ez egyszerűen hihetetlen... de most már engem is érdekelne, hogy miért várnál a 18. hétig? Eddig mi volt? Az hagyján hogy abortusz, de azért hogy 18 hetesen?? Jézusom... basszus az a gyerek már érez, hall, szopcsizza az ujját, fájdalmat is érez..

Nem értem, hogy az emberek mibe vannak! Anyukád mit szólt? Ő is inkább megöletné a 18 hetes magzatodat minthogy megszüld? Amúgy hány éves vagy? Remélem nem 3 hét múlva 18 mert falnak megyek..

2013. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
65%
6-os, 7-es miért ítélkeztek???????
2013. febr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
26%
Ítélekezek??? Hát ha nem írja le hogy miért van így akkor megadja az alapot az ítélkezésre... Nem írta, hogy beteg a baba, nem írta, hogy bármi más miatt nem JUTOTT ESZÉBE 18 HÉTIG ELVETETNI A GYEREKÉT! akkor mégis mit tegyen az olvasó? Egyébként kérdeztem is, de a kedves kérdező nem válaszol..
2013. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Én már rég elmúltam 18 éves és most várom a harmadik babámat. Csak érdekel a dolog.
2013. febr. 14. 13:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!