Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor kezdett el hízni?...

Ki mikor kezdett el hízni? Milyen ütemben? Hanyadik hétig nem híztatok? Mikor jött fel a legtöbb kg?

Figyelt kérdés
köszi!
2013. febr. 8. 07:46
 1/10 anonim ***** válasza:
22. hétig nem híztam sőt fogytam 3kg-t, utána viszont elhíztam mint egy disznó.
2013. febr. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 16. hétig 1kg jött föl. A következő mérés 21 hetesen volt, akkor még +6kg. (Borzalom) És most 25 hetesen lesz még egy, +3kg-mal számolok. (Még borzasztóbb.) Nem tudom mit fog szólni a védőnő, pedig nem eszek többet, mint terhesség előtt :-(
2013. febr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a hatodik terhességem, és azt mondhatom, hogy ahány terhesség, annyi féle (ugyanannál a kismamánál is), és ez a hízásra is igaz. Volt olyan, hogy az első hetekben fogytam, de olyan is, hogy 3 kg-t híztam az első trimeszterben... Végeredményben 14-17 kiló között híztam mindegyikkel.
2013. febr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23.hétig nem jött fel semmi de most a 36.hétben járok és +16kg-nál tartok :S csesztet az orvos h rengeteg a hízásom meg diétázzak de úgy vagyok vele már csak egy pár hét van aki 30kg is felszed és csak annyi a hátránya h utána többet kell leadnia.MInden vérvétel, vérnyomás eredmény rendben van sőt a baba eredményei is tökéletesek szépen fejlődik. Úgyh nem gondolom h eszméletlen lenne ez a hízás. A legtöbb nekem most karácsonytól kezdett el feljönni a 30.héttől. Egész végig nem voltam kívánós most meg a végén már annyit ennék mindig csak azon jár az eszem h mit mivel :D :D
2013. febr. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az első 12 hétben 2,6 kg-t híztam, aztán 3 hétig semmit. Most 17 hetesen 3,6 kg-mos hízásnál tartok, de a hasam alig nőtt valamit. Pont tegnap voltam nődokinál, aki mondta, hogy a magzat kb. 30 dkg lehet most.

De azt néztem, hogy az én alapsúlyomhoz (57,7 kg) és testmagasságomhoz (168 cm) a természetes hízás 11-14 kg a terhesség végére.

2013. febr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Gabi86 ***** válasza:
Én 24 hetes vagyok és eddig 6,5kg híztam összesen.nekem a védőnő nem mondott rá semmit.két ismerősöm is szült és mind a 2 azt mondta,hogy szoptatásnál és szülésnél sok lemegy.úgyhogy engem nem érdekel,majd leadom valahogy.az elejétől kezdve fokozatosan hízom hónapról hónapra.
2013. febr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én az első 3 hónapban a rosszullétek miatt egy csomót fogytam, és gyakorlatilag az utolsó hónapig nem híztam semmit. Utolsó hónapban híztam 2 kg-ot.

Hozzátartozik, hogy volt vagy 10-15 kg feleslegem, de így szülés után vékonyabb voltam, mint mikor teherbe estem :)

2013. febr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Én a ha jól emlékszem akkor a 14. héttől kezdtem drasztikusan hízni,addig csak havi 1 kilók jöttek fel,de a 14. hét utántól...

Már 11-12 kiló plusz van rajtam,és diétáznom kell(ene),a védőnő előírása.


27+3 hkm

2013. febr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi lányok ! :)
2013. febr. 8. 13:07
 10/10 Gabi86 ***** válasza:
te hogy állsz a kilókkal?
2013. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!