Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor tehessek lettetek...

Tolnai Renáta kérdése:

Mikor tehessek lettetek hanyadik hétig fájt a cicitek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 11. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Elsőnél nem fájt, most a másodiknál pokolian fájt az egész első harmadban. 2. harmad elején elmúlt, már nem feszülnek úgy és érdekes, de nem is olyan nagyok most.
2013. febr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok, annyira fájt az elején majd meg őrültem, aztán 18. hét környékén jobb lett, most meg néha nagyon fáj megint, állandóan sport melltartóban vagyok, éjjel is.
2013. febr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17 hetes vagyok, még mindig nagyon fáj:(
2013. febr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok, mai napig fájnak a melleim, mostmár az elötejem is folyik
2013. febr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem végig nagyon fájtak a melleim, van amikor kevésbé, de végig. A 25. héttől már ez előtej is szivárgott belőle. Sportmelltartóban aludtam végig, nem bírtam létezni nélküle.

Szülés után pedig még rosszabb lett, ahogy felszült a tejcsitől, nah meg a mellbimbók az igénybevételtől... :(

2013. febr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15 hetes vagyok, pár napja kezd enyhülni a feszülés és az érzékenység.
2013. febr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első babánál az első harmadban iszonyat fájtak a mellbimbóim, majd megőrültem, ha a víz is hozzáért tusolás közben. Aztán a második harmadra ez elmúlt.

Most 7 hetes terhes vagyok, de már most érzem, hogy bizsereg, úgy mint mikor szoptattam a lányomat és termelődött a tej. És már most émelygek is, pedig első terhességnél ez is később jött.

2013. febr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!