Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerettél terhes lenni?

Szerettél terhes lenni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 12:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Angel of hell válasza:


Igen nagyon kislányommal épphogy voltak rosszul léteim ami nem sokáig tartott, utána minden egyes percet szerettem a terheségemnél csodálatos érzés ahogy nő benned egy kis lény. Most a 2 babómmal vagyok terhes de sokkal rosszabb mint a lányommal volt most 11+3 hetes vagyok 6 hétől kezdödött alig várom hogy megmozduljon a kisbabám és elmúljanak a rosszulétek, és élvezhesem a terheséget.

2013. febr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat vártunk a babára, és nem gondoltam hogy ennyire várni fogom hogy megszülessen, pedig a java még hátravan. Folyamatosan beteg vagyok, amióta teherbe estem, felső légúti betegségek, herpesz a számon és megint jön, állandóan viszketek, émelygek, nem kapok levegőt, alig bírok mozogni a fáradtságtól. Mindezekkel ellenék, ha végre meggyógyulnék! És még csak 14 hetes vagyok.
2013. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nálam vegyes érzelmek vannak. Rengeteg a kellemetlen tünet, mindenem fáj, húzódik, állandóan viszket a hasam, hónapok óta alig kapok levegőt az orromon, állandó szorulásom van (már nagyon unom az aszalt szilvát), lehajolni kínszenvedés, hátrafordulni már nem is tudok és hát rendesen hízom is. És mindenen sírok vagy nagyon a lelkemre veszem. Különösen az emberek bunkóságát és közönyét, ahogy egy kismamával bánnak.

De nagyon szeretem a rugdosását mégha fájdalmas is, szeretem a tudatát, hogy ott van a pocakomban és hogy ekkora örömet okoz csupán a jelenlétével. Talán a legnagyobb öröm az egészben az, hogy megadhatom a páromnak élete második szerelmét, a kislányunkat, ahogyan ő fogalmazott. :-)

30hkm

2013. febr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Én nagyon az elején vagyok(15.hét) de vegyes érzelmekkel summázom.. Nekem csak szagérzékenység van, ami néha jól is jön, kis émelygés, s székrekedés néha olykor van, s most jelentkeznek a derékproblémák, ugyanis gerincsérült vagyok, kevésbé tudom edzeni a gerinctámasztó izmot s ugye elkezdtek ernyedni...a szokott napi programok(edzés, tánc s kesztyűs küzdelem) abbamaradtak, s ami zavar a kollégáimtól sok vitatémát kapok, anyukák apukák stb. Ettem egy kis karika sushit, mire lecsesztek h nem tesz jót a babának gyilkos agyok!!!... EGY FALAT!!! Nem kocoghatok, vetélek, pedig eredetileg, ha valaki sportolt előtte, azoknak nem gond ha picit sportol... lépcsőzés vetélést okoz, nehogy megtegyem,s egyik szerint szedjek mindennap terhesvitamint, különben rossz anya vagyok, a másik szerint nehogy, mert óriás babát csinálok... Ezt egyek, azt ne egyek, hogy képzelem,hogy megegyek egy mekit, más vélemény ha kívánós vagy egyed... ne egyek barackmagot, s semmi fujtatósat... Terhes vagyok, nem haldoklom... és amikor a saját terhességükhöz hasonlitják... meg h készüljek gel, hátha császár, vagy a szülésnél milyen komplikáció lehet, vagy h undi lesz, s mennyire fog fájni... ezek frusztrálnak..

De sosem cserélném el azt az érzést, amikor párom átölel s a pocim simogatja lefekvés elött, az apukám arca, hogy végre lesz ubokája. S amikor az UH-n látom, amúgy mintha ott sem lenne,féltem is olykor... még 3 hét a kövi ultrahangig... az első rúgást várom már... akkor szinte mindennap érezném,hogy ott van és jól van... szóval változó...

2017. ápr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Ritka unintelligens, szekánt kollégainőid vannak. Széles mosoly és mély hallgatás a tanácsaikat követően szokott segíteni.... elég ha a védőnőre és a nőgyógyászodra hallgatsz...


Boldog babavárást!

2017. jún. 21. 11:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!