Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerettél terhes lenni?

Szerettél terhes lenni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 12:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindkétszer nagyon! :) Extra szerencsés vagyok,mert teljesen zavartalan probléma mentesek voltak.A klasszikus tüneteket is megúsztam,egy kósza hányingerem sem volt!A boldogság sugárzott rólam,nem csak mások hanem magam szerint is!Talán az utólsó heteket mondanám "terhesnek",az óriási pocakom miatti fizikai-korlátok miatt! :) Elsővel 13kg,másodikkal 5kg híztam.Még(már csak) 6 kg felesleg van rajtam,de ez a terhességeim előtt is meg volt,dolgozok rajta!.
2013. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
81%
19 hetes vagyok és eddig határozott nem! Én is tehernek érzem, most már tudom, hogy nem véletlenül hívják így. Nagyon vágytam rá és mindig is úgy képzeltem, hogy imádni fogom, de a testem valahogy a legrosszabb módon reagálja le és minden lehetséges negatív tünet az nálam megtalálható. Nagyon várom már, hogy a kislányom a kezembe tarthassam!! És irigylem azokat akik erre a kérdésre őszintén igennel tudnak felelni, bár még van időm megszeretni.. :)
2013. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hatodik terhességem. Az első 3-4 hónapban mindegyikkel nagyon roszzul voltam, és később is voltak kellemetlenségek, fájdalmak, így a fizikai oldaláért nem nagyon rajongok. A babavárás lelki oldalát viszont szeretem, csodálatos dolog (még akkor is, ha ez ember sokkal érzékenyebb)!
2013. febr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Mindkétszer nagyon szerettem. Ez tényleg más állapot, az ember érzi,hogy valami nagy dolog részese.
2013. febr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően igen, szerettem. Az eleje és a vége viszont inkább terhesség volt, mint áldott állapot.
2013. febr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon! Főleg onnantól amikor már látszódott is rajtam.
2013. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
74%
Imádok terhes lenni :) Hihetetlen nagy élmény és minden pillanatát élvezem :) Izgulok az ultrahang előtt,ki sem birom várni hogy ujra mehessek,gömbölyödik a pocak és csak arra tudok gondolni,hogy ugyan mit csinál,hogyan fejlődik?Simogatom,beszélek hozzá,mindig velem van és mindent együtt csinálunk :) 5.hete már hogy naponta hányingerem van,vannak egész napos fejfájásaim,derekam annyira fáj,hogy a jobb lábam fel sem tudom emelni,de a tudat,hogy ő van,mindent kárpótol :) Jah és sosem fogom elfelejteni,mikor volt hogy egy nap 5x hánytam,de mosolyogva! :D Mert akkor is a felhők fölött jártam :)))))
2013. febr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Hát az elejét megmondom őszintén nem szerettem, mert semmit sem tudtam megenni, csak a vajas kenyeret, de most már szeretem. Még ha mindenen sírok is, és akkora a hasam, mint egy dinnye, élvezem, ahogy rugdos, és mocorog, még a derékfájást is szeretem :D Viszont már alig várom, hogy kibújjon... 33hkm
2013. febr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én még most is az vagyok (remélhetőleg már csak max. 4 hétig). Az első 4 hónapban hánytam,hányingerem volt és folyton égett a gyomrom,a derekam is becsípődött,most meg már nehéz cipelni a kis popóját,csíkos lett a hasam,nehéz az alvás és most már fájnak a csontjaim is.9 kilót híztam,ami végülis nem vészes,de engem is aggaszt,hogy hogy fogok kinézni szülés után.Ugyanakkor van jó oldala is,mert imádom,amikor mocorog,szeretek hozzá beszélni,éjszaka alszik,szóval nagyon édes:) Alig várom,hogy megismerjem!Nem véletlenül hívják terhességnek,megviseli a testet,de ugyanakkor édes is ez a teher.Szóval én szeretem is ezt az állapotot,meg nem is:)Ma éppen szeretem!
2013. febr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Igen nagyon kislányommal épphogy voltak rosszul láteim ami nem sokáig tartott, utána minden eyges percet szerettem a terheségemnél csodálatos érzés ahogy nő benned egy kis lány. Most a 2 babómmal vagyok terhes de sokkal rosszabb mint a lányommal volt most 11+3 hetes vagyok 6 hétől kezdödött alig várom hogy megmozduljon a kisbabám és elmúljanak a rosszulétek, és élvezhesem a terheséget.
2013. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!