Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki aki petefészek...

Volt valaki aki petefészek cisztával terhes lett? Az orvosom aki professzor és meddőséggel is foglalkozik azt mondta semmi akadálya.

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt petefészek cisztám, amikor terhes lettem az első gyerekemmel. Azt mondták akkor, hogy ne aggódjak, majd fel fog szívódni. Úgy is lett, 12. hétre felszívódott, és azóta semi. Most 16 hetes vagyok a 2. babánkkal, de most nincs ciszta, hála Istennek.
2013. febr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Jégtánc ***** válasza:
1-és 3-ik gyermekemnél volt ciszta terhesség alatt.Nem volt semmi probléma miatta
2013. febr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)Nekem is van a baloldali petefészkembe egy 37 mm ciszta.Nagyon szeretnék babát,de ha ebben a hónapban nem estem teherbe akkor az orvos megakar műteni.És azt mondta ha már odabent jár a műtét alatt a pocakomban akkor mindent felfrissít.
2013. febr. 13. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!