Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már volt petefészek cisztám...

Ha már volt petefészek cisztám és műtöttek is vele (14 évesen) nagyhasi műtétem volt! Árthat a babának? Most 25 éves vagyok!

Figyelt kérdés
kb 5-6 hetes lehetek!!!A leletem 5mm átmérőjü petezsákszerü kjéplet!! Kora grav. valószínű!!! Nagy a vetélés valószínüsége???

2013. jan. 13. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg de ne éld bele magad a 12-16 héttig :) Boldog babavárást.
2013. jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, akkor csak a petefészked műtötték, a méhed nem. Semmi ok az aggodalomra. A vége felé lehet gond, ha esetleg nem bírja a hasfalad. Lehet császár lesz a vége, de ezt majd az orvos megítéli.

Nincs nagyobb esélyed a vetélésre, mint bárki másnak.

2013. jan. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem semmit nem árt a babának. Ha ártana, akkor a császáros anyukák is emiatt aggódnának a 2. 3. babánál. Viszont a 12. hétig ne nagyon éld bele magad, mert addig bármi megtörténhet, de nem a műtét miatt.

Szurkolok neked! :) Boldog babavárást!!

2013. jan. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a bíztatást!!! Remélem nem lessz semmi probléma!!!! Annyira szeretném ezt a picit!!! A párommal 8 éve vagyunk együtt és soha nem védekeztünk és még csak most sikerült először!!!! Mindenkinek kívánom a legjobbakat!!!!!!!!
2013. jan. 13. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!