Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szurkáló, nyilaló petefészek...

Szurkáló, nyilaló petefészek érzés. Normális?

Figyelt kérdés

Tegnap a jobb oldali petefészkemnél egész nap, elég erős szurkáló, nyilaló érzést éreztem. Szinte folyamatosan. Ezen kívül fájt a hátam a tüdőmnél, a derekam is. Alig tudtam aludni, nem volt kényelmes pozíció, mindig fájt valami.


Tudom, hogy a szalagok nyúlnak és ezek az érzések normálisak, csak tegnap már kicsit soknak éreztem ezt a fájdalmat.


Kicsit meg vagyok fázva, folyik az orrom és köhögök, lehet ez is erősített rajta. Az éjszaka jól kiizzadtam magam, ma már jobban vagyok de még mindig érzem a petefészkem.


A pisilés nem fáj, úgyhogy felfázás nem lehet. Ha vakbél lenne gondolom már a falat kaparnám a fájdalomtól. Lázam nincs.


A nődokim szabadságon van, külföldön élek, úgyhogy max a sürgősségire tudok bemenni.


Elevitet és magnéziumot szedek (2x250mg)


Kinek milyen tapasztalata van ezügyben? Mikor kell már bemenni a kórházba?


köszönöm a válaszokat

25hkm



2013. jan. 21. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatom, de szerintem azért jó lenne megnézetni.
2013. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kell a sürgősségire is menj be, mert ez elég sok amit leírtál. Inkább menj úgy haza hogy felesleges volt, mint hogy utólag kiderül hogy be kellett volna menni. Ha alig tudtál aludni, az azért elég nagy fájdalom lehetett.
2013. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!