Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van az, ha elmegyek...

Mitől van az, ha elmegyek pisilni, utána fáj a petefészek környékén? Húzódik, kellemetlen érzés.18 hetes mami

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos igazán válaszolni nem tudok a kérdésedre csak azért irok mert ugyanigy vagyok én is és pont 18 hetes is vagyok. Nem tudom nálad hogy van de nekem nem tart sokáig és nem is erősen fáj csak pisilés közben is mintha erős nyomás alatt lenne a hólyagom és ahogy kiürül akkor meg szinte mensi szerű húzódást érzek egy pár percig. Én ugy gondolom hogy bajt nem jelent mert semmi arra utaló tünetem nincs,szerintem inkább a méhünk nyomja a hólyagot. Ne haragudj hogy igazán segiteni nem tudtam,de hátha picit megnyugtat hogy nem vagy ezzel egyedül:-) Boldog babavárást kivánok! Tudod már hogy fiú vagy lány lesz esetleg? Én a 16.ik héten tudtam meg hogy fiú:-)
2009. ápr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia!köszönöm a hozzászólásodat.kicsit megnyugatott hogy nem vagyok egyedül ezzel az érzéssel.egyébként a tüneteink egy és ugyanazok.Sajnos nem tudom még ki lakik a pocakban,nem mutatta magát a lelkem,de jövő héten megyek uh-ra,majd akkor talán nem lesz szégyenlős a picur.a továbbiakban minden jót kivánok!
2009. ápr. 6. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!