Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor van középidős fájdalom...

Mikor van középidős fájdalom és petefészek szurkálás, amikor érik a pete vagy amikor kilökődik?

Figyelt kérdés
Nekem kicsit görcsölgetett félidő közeledtével a hasam és a baloldali,de a jobboldali petefészkem is szurkált.De ez félidő közeledte előtt 1-2 nappal.Ha érik a pete azt is meglehet érezni vagy csak a kilökődést?
2013. febr. 10. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erős alhasi szurkálásom volt az nap este,amikor az ovu teszt pozi lett :) Szóval nekem ovu előtt egy nappal volt ilyen fájdalmam.Aztán megint csak volt ovu után is minden nap,de az már sokkal enyhébb volt teljesen a pozi tesztig :)


27+5 hkm

2013. febr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 frászkarikaborsó ***** válasza:
nálam úgy volt hogy az érést is megéreztem, de az csak ritkán, 1-1 nyilalás formájában jelentkezett. Aztán a kilökődés meg olyan volt, hogy 4-5 órán keresztül folyamatos feszítést éreztem az egyik oldalon. Abban a ciklusban utána már semennyire sem fájt. Ha mindkét petefészkedben érzed az nem jó jel, mert elvileg egyszerre csak az egyik oldalon érik... lehet persze kivétel nagy ritkán, de ilyenkor sajnos esélyesebb a pcos miatti policisztás petefészek mindkét petefészekben. Ha ez minden ciklusban így szokott lenni akkor én kivizsgáltatnám.
2013. febr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De fájhat kilökődés előtt 2 napig?Van akinek tovább érik és napokig fáj?Van ilyen? Egyébként 2 hete voltam orvosnál és ultrahangon mindent rendben talált nem vagyok cisztás.
2013. febr. 10. 16:01
 4/4 anonim válasza:
Ez változik egyénenként és időszakonként. 40 éves vagyok, 20 éve már a legkülönbözőbb tapasztalatok voltak: Szurkálás, görcs, puffadás, vagy épp semmi, meg néha vérzés. Hol pár óráig, hol napokig. Rendszeresen volt olyan, hogy mindkét oldalon éreztem valamit, nagyon erősen, és pecsételő vérzés is volt, orvoshoz mentem, és az UH szerint mindkét oldalon volt érésben levő petém! Egyeseknél nem olyan ritka ez, sokszor látszott uh-n nálam, hogy mindkét oldalon érik egyszerre pete! És mégsem lettek ikreim, egyik terhességből sem, bár elvileg így lesznek két petéjű ikrek! Ha a dokid mindent rendben talált, egyáltalán ne aggódj. A rendszeres ellenőrzés a fontos, van, akinek 10 évig semmi tünete, nem megy orvoshoz, és baja lesz, tünet nélkül.
2013. márc. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!