Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérhetek tőletek terhes görbéket?

Kérhetek tőletek terhes görbéket?

Figyelt kérdés
Olyan görbéket linkeljetek már be nekem légyszi, amik nem hétköznapiak, cikk-cakkban ugrálnak még is baba lett belőle. Köszönöm előre is a segítségeteket. :)

2013. febr. 12. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez nem hétköznapi babás görbém volt, sajna 10 hetesen missed ab lett a vége:

[link]

Ez pedig egy rendes babás, mostani görbém:

[link]

2013. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem pont olyan amilyet keresel,almomban nem gondoltuk volna hogy pont ebben a ciklusban sikerul..:D Ez volt az elso olyan ciklusom 2 eves probalkozas alatt ahol nem feszultem ra a peteeresre(amit ugye amugy is utolag tudtunk meg+vervetelem is volt ami igazolta).2 veteles utan,PCOS kezeles elott spontan...:D [link]
2013. febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához utolsó! :) Nem nagyon tudom értelmezni ezt a görbét, de ahogy írtad volt előtte bőven gondod, még is állapotos lettél! :)
2013. febr. 12. 15:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Koszonom!Mit nem tudsz ertelmezni?Ha van valami segitek szivesen amire kivancsi vagy!:)
2013. febr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert én inkább a ciklus. hu-n lévőt értem, mert az ugye magyar, nálad nem tudom mit jelentenek a betűk, meg a többi jelek.:)
2013. febr. 12. 16:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez vicces mert en meg azon nem tudok kiigazodni,es raadasul a ciklus.hu rosszul is huzza be.De itt egy kis magyarazat az enyemhez:

Day:az a ciklus nap (most vettem eszre hogy nem is elolrol mutatja mert olyan hosszu..:P)

A CM az a nyak,E_tojasfeherjes,W: vizes,C:kremes,a kis csillagok melletuk ha van az a pecsetelo verzest jelenti.

BD:egyuttletek

OPK:ovu teszt

CP:mehszaj pozicio,

Remelem igy mar kicsit erthetobb:)

2013. febr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Így már értelmezhetőbb lett :) köszi
2013. febr. 12. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!