Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 8 hetes terhes,...

Most vagyok 8 hetes terhes, és ma megyek ujra az orvosomhoz Uh-ra a debreceni klinikára. Kérhetek Uh képet a babáról? Mennyibe kerül egy kép?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 06:59
 1/4 zseska ***** válasza:
Persze,hogy kérhetsz! Sőt! A dokinak automatikusan adnia kéne! INGYEN! Nem hallottam még olyat,hogy ezért pénzt kéne adni!
2009. febr. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindig kértem, 1.000,- Ft-ba került tavaly a sima fekete-fehér hasi UH kép (gondolom 8 hetesen már hasit csinálnak, nem hüvelyit), nem tudom emelkedett-e a tarifa. Lehet 3D-s képet is kérni, de azt előre be kell jelenteni és még most lehet, hogy korai, arra már nem emlékeszem mennyi, talán 2-3.000,- Ft. Szintén a Klinikára jártam. De az OTI-ban is van UH, ott nem tudom lehet-e képet kérni, de sokkal kevesebben vannak!
2009. febr. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 500 Ft egy kép, és, 1500 a videó. Sima 2D-s UH-on.
2009. febr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet kérni,de nem ingyen van!Ezer forint.Amugy nagyon kedvesek.Ott csinálnak 4d-t is,felvételt,10.000.-.De azzal még bőven ráérsz!Jó babavárást!
2009. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!