Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerettél terhes lenni?

Szerettél terhes lenni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 12:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon!

Éveket vártunk a babára, szerencsére abszolút problémamentes volt a 9 hónap.

2013. febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
nem, számomra tényleg teher volt, főleg a vége. Közrejátszott hogy 4 hónapig hánytam, volt hogy napi 10x is, így nem a legkellemesebb dolgozni. Az utolsó 6 hétben kb. hatalmas pocakom volt. Rengeteget kellett várni az nstre, uhra a nyári melegben. Nem szerettem, sokkal jobb babázni. :)
2013. febr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességemnél nem, mert elszörnyedve láttam a testi változásokat, a csíkokat stb. nem tudtam hogy leszek e valaha megközelítőleg a régi, elején hánytam végén vizesedtem puffadtam és égett a gyomrom de nagyon alig vártam a végét.

Második és harmadik babámnál pedig imádtam terhes lenni mivel semmi panaszom nem volt.

2013. febr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Nekem szinte fel sem tűnt. Eleinte felfúvódtam mindentől (ezeken jót nevettünk). Nem voltam rosszul, nem híztam sokat (8 kg), szinte csak a pocakom gömbölyödött. Nem voltam kívánós, a derekam fájt gyakran, de az terhesség előtt is gyakran fájt. Összességében semmi bajom nem volt, de én nem jártam a föld felett, mert terhes vagyok.(mármint a terhesség tényétől nem ájultam el). Inkább azt mondanám, nagyon-nagyon kíváncsi voltam a babámra. És gyönyörű a kisfiam. Vártunk is rá 3,5 évet....
2013. febr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 2x imádtam az állapotomat. Alig várom, hogy újra átéljem. :)
2013. febr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
IGEN:-))) Olyan izgatott voltam mindig az uh-k előtt, szeretgettem a pocakomat, beszéltem hozzá, és olyan büszkén "viseltem". Persze a terhességi diabétesz nem hiányzott, meg a keményedések sem, de ezekért is kárpótolt az érzés, hogy várandós lehettem...
2013. febr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
40%

És kedves 3-as az első baba után újra a régi voltál??Vissza kaptad a szülés előtti testedet??Nem maradtál ,,nagy darab,,?Mert ettől én is rettegek,hogy majd ilyen nagy bálna maradok..imádom a pocakomat,mert a kisfiam lakik benne,de ha megszülök,és akkor is ilyen marad,hát inkább kiugrom az alakon :( Utálom a testem,de a kisfiamat imádom :) Remélem szülés után újra a régi leszek és jól fogok kinézni!!Magam miatt is meg a párom miatt is!!


Első babás 28+1 hkm

2013. febr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
76%

Èn mindegyik babát nagyon vártam, de utáltam terhesnek lenni. nekem is mindegyikkel teher volt. utáltam hogy alig tudok bármit is tenni. másodiknál meg még a szülés elött közvetlen költöztünk is, a nagy ekkor még nem volt 2 éves...


Szóval jó nagy teher volt mindegyik. a szoptatást mondjuk jobban utáltam.

de imádom már nagyobb lányaimat.

2013. febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon!Jó sokat vártunk a babára,úgyhogy a terhességet kész csodaként éltem meg,és imádtam a pocakomat nézegetni meg minden!:)
2013. febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Imádtam.:) Nagyon nagy pocim volt, és rendesen fájt tőle a derekam, borzasztóan vizesedtem, a végéig 18kg-ot híztam, égett a gyomrom, fél óránként pisiltem, szétrepedt a bőröm, terhességi cukrom lett. Mindezek ellenére is szerettem azt a 9 hónapot. Csuda jó érzés volt, amikor láthattam uh-n, érezhettem a mocorgását...

Ja, és a testem a régi, nincs rajtam egy dkg felesleg sem, a csíkok elhalványultak. Alig várom, hogy újra átélhessem azt a bizonyos 9 hónapot!

2013. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!