Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik szoktatok masztizni?

Kismamik szoktatok masztizni?

Figyelt kérdés
Én ugyan el vagyok tiltva a szextől, de magamnak muszáj csinálnom:s
2013. febr. 6. 19:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
10%

Lányok, akik nem szexeltek! Nagyon vigyázzatok a párotokra! Nem tudom, egy férfi hogy bír ki 9 hónapot hűségesen, ha nincs szex!!! Ezt a párkapcsolatotok védelmében mondom! Ne legyetek naivak!

Kérdező, mondd el a párodnak, hogy te vágysz az orgazmusra, szerintem ő is örülne, ha egymást kényeztethetnétek önkielégítés helyett!

2013. febr. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 cavalli ***** válasza:
10%
Ne haragudj kedves utolsó, de nem értek Veled egyet. Nem sexnek kell mozgatnia egy kapcsolatot. Ha mindketten akartak közös babát, akkor a férfinek mi oka lenne félre lépni, csupán mert nincs sex?? Szerintem ez teljesen túlélhető problémaés ha szorult belé némi intelligencia és érzés, akkor megérti. Bocsánat, hogy beleszóltam, mert szerencsére nem vagyok eltiltva a sextől. Nem akartalak letámadni kedves utolsó válaszoló, csak engem dühít, az efféle férfi hozzá állás. 16hkm
2013. febr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Akinek félni valója van mert terhesség alatt el van tiltva a szextől annak én nem is szülnék gyereket már nem azért. Nem voltam eltiltva egyáltalán tőle de ha el is lettem volna amilyen nehéz nekem kibírni neki is ugyanannyi erőfeszítésébe kerül. Nem tudom miért kell a bogarat ültetni most minden kismama fülébe. Nem kellene általánosítani mert igenis vannak férfiak akik nem keresnek más nőt mert nem szexelhetnek hiszen akit szeret a gyermekét hordja a szíve alatt. Ha te meg ilyen gyanakvó vagy és átélted sajnálom de nem feltétlenül igaz mindenkire. Nő létemre ez a kijelentés nagyon is felháborít. Mivel nem véletlenül van az a kismama eltiltva a szextől és ezt a férfi is tudja és félti a párját és gyerekét. Nekem ez a hozzászólás végképp nem tetszett. Csúnya hozzáállás már meg ne haragudj.
2013. febr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
21-es válaszoló vagyok. Tisztázzunk valamit! Senkit nem akartam letámadni! Én sosem voltam eltiltva a szextől (egyik terhességem alatt sem), és sosem volt okom még csak féltékenynek sem lenni a férjemre. DE nem egy és nem kettő házasságot láttam már tönkremenni amiatt, hogy hónapokig nem volt szex. Sajnos még nagyon jószándékú férjek is léptek már félre ilyen helyzetben. Nem éretm, ilyenkor miért ne lehetne a férjnek kedveskedni (hiszen ő nem terhes). És ha a kérdező amúgy megengedheti magának az orgazmust, akkor miért nem a párjával együtt élvezi ezt a helyzetet. Kívánom, hogy soha ne kerüljetek olyan helyzetbe, mint akikből "kiindultam". Mégegyszer mondom, jó szándékból írtam, aki ezen megsértődik, azt sajnálom!
2013. febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 cavalli ***** válasza:
Én nem rajtad akadtam ki, hanem azokona férfiakon.akik ilyenek...
2013. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!