Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik szoktatok masztizni?

Kismamik szoktatok masztizni?

Figyelt kérdés
Én ugyan el vagyok tiltva a szextől, de magamnak muszáj csinálnom:s
2013. febr. 6. 19:35
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Mert elpattant egy ér, attól miért is lenne koraszülés?
2013. febr. 6. 20:12
 12/25 anonim ***** válasza:
Bocsi akkor félreértettem a szavaidat csak kicsit olyan volt de persze én se bántásból írtam csak megjegyeztem ha lehet így mondani...egyet értek veled ebbe a szempontból h nekem nagyon magas az h nem tudni mitől is van pontosan eltiltva az ember ha meg nem vagyok biztos benne nem csinálom legalábbis ez az én gondolkodásom...inkább addig várnék ilyesmivel amíg meg nem bizonyosodom róla...
2013. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs h lehet-e vagy sem mert elpattant egy ér azért javasoltam azt h mindenképp kérdezd meg a dokidat erről és addig meg ne csináld egyáltalán amíg be nem bizonyosodsz róla h szabad...csak jó szándékból mondom hidd el
2013. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Én megkérdezném mindenképpen az orvostól,hogy még el vagy-e tiltva tőle,és hogy lehet-e orgazmusod.Ha lehet,akkor masztizz tovább,de addig szünetet tartanék a helyedben!!

Viszont arra figyelj oda,hogy a 20.hét fölött már gyakori a pocak keményedés meg a menzesz szerű görcsölés,és ha ilyet tapasztalsz,akkor mindenképpen szólj róla az orvosodnak,mert valószínű,hogy akkor megint csak nem élhetsz házas életet,és akkor már orgazmusod sem lehet,mert a keményedés képes idő előtt beindítani a szülést!!

2013. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Tudom és köszönöm:)

Csak a flegmázó és lenéző megjegyzésekből már elég volt. Nem hinném, hogy ezzel veszélyeztetném a gyerekem életét. Még ha rám is van fogva...

2013. febr. 6. 20:19
 16/25 anonim ***** válasza:
66%
Én csak egyet nem értek. Ha szükséged van rá, miért nem a pároddal kényeztetitek egymást (behatolás nélkül). Rá is gondolhatnál, mert ő nem terhes!
2013. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Keményedés és görcs még nem volt hál isten. Köszönöm a válaszokat.
2013. febr. 6. 20:20
 18/25 A kérdező kommentje:
Mióta terhes vagyok, nem mer hozzám érni. Félti a babát. És nem a vérzés óta, hanem a pozi teszt óta. De én meg mindennél jobban kívánom, pedig soha nem voltam ilyen szexéhes dög:(
2013. febr. 6. 20:21
 19/25 anonim ***** válasza:
megértelek nekem is a párom félti a kicsit mondjuk nekünk kb a 33.héttől nincs szex mert elkezdtem keményedni meg görcsölgetni azért sincs meg mondta h amúgy is már neki ez a helyzet így fura :) el kell nézni a dolgot...mondjuk már én inkább nem teszek ilyet mert már mozogni is fájdalmas :P
2013. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
nem tudjuk, hogy HOL pattant el az az egy ér, épp ezért veszélyeztetheted az életét egyébként. nekem is tiltva volt a 30. hétig, mert a lepény volt rossz helyen, és mondta az orvos, hogy pont az összehúzódásokat kell elkerülni, ha nem akarok lepényleválást. Nem tudjuk nálad mi pattant, hol pattant, hematomád lett-e, hajlamos vagy-e rá, felszakad-e a méhösszehúzódásoktól, stb stb. Ha a hüvelyedben pattant el, az nyilván más...... de én pl nem vagyok gondolatolvasó :) üdv, 38+4hkm
2013. febr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!