Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik szoktatok masztizni?

Kismamik szoktatok masztizni?

Figyelt kérdés
Én ugyan el vagyok tiltva a szextől, de magamnak muszáj csinálnom:s
2013. febr. 6. 19:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

de magától a behatolástól csak??? az orgazmustól nem vagy eltiltva??? mert én úgy tudom h az összehúzódásokat okoz...hány hetes vagy?

mondjuk én nem vagyok eltiltva tőle de már most vhogy képtelenségnek érzem h együtt legyünk mert maga a felülés is kínszenvedés :D :D 37hkm

2013. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%

És miért vagy eltiltva a szextől??Mert pl ha keményedések vagy görcsök miatt,akkor nem kellene masztiznod sem,mert akkor is van orgazmusod,ami méhtevékenységet vált ki,és nyilván az orvosnak ezzel az volt a célja,hogy nem élhetsz át orgazmust,ha nem akarsz koraszülni!!


27+1 hkm

2013. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
17 hetes vagyok, és 9 hetesen elpattant egy ér, véreztem. Szerintem csak a behatolástól vagyok eltiltva.
2013. febr. 6. 19:40
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen kérdezd meg az orvosodat és addig ne is csináld szerintem a saját érdeketekben hidd el...nehogy egy ilyen dolog miatt legyen komolyabb probléma...inkább kérdezz rá akármilyen cikinek is érezheted vagy akkor ezzel is hagyj fel...
2013. febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%

Szerinted?? :O Hát meg sem kérdezted,hogy mitől vagy pontosan eltiltva?? :O

Már ne haragudj,de nagyon nagy butaságot csinálsz!!Nem is tudod pontosan,hogy mennyire vagy eltiltva a szextől,de te csinálod!!És ha ezzel ártasz a babának?Én a helyedben szüneteltetném a masztit és megkérdezném az orvosom,hogy még el vagy-e egyáltalán tiltva tőle,mert a 9. hét már nem most volt,és ha igen akkor mennyire!!Mert ha nem lehet orgazmusod,akkor masztizni sem szabad!!Én el vagyok tiltva a szextől,mert keményedek és görcsölgetek is.És eszem ágában sem lenne megkockáztatni a babám életét egy kis maszti miatt!!Majd újra élek házas életet amikor megszültem.Egyébként sem lenne már kedvem hozzá,mert a szex gondolata helyett már a szülés közeledtére koncentrálok :)

Második voltam.

2013. febr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
59%

Tényleg hatalmas butaság h nem tudod mitől vagy eltiltva...

de utolsó attól meg nem kell lenézni h kívánja a szexet attól h el van tiltva érthető h akarhatja nem kell azért elítélni...neked nincs is kedved hozzá az egy dolog de nem egy ugyanabban a hétben jártok egyáltalán...Kérdező te meg mindenképp járj a végére addig meg hanyagold a dolgot mert lehet többet ártasz...de nem értem h nem lehet azt viszont tudni h a szextől vagy az orgazmustól vagy eltiltva...ez rosszabb...

2013. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem kioktatást kértem.
2013. febr. 6. 19:56
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
Senki nem oktat ki de látom már az is baj ha az ember jót akar neked!!!!!!!!! Csak jó tanácsokkal látunk el h ne legyen baj de vedd így akkor gratulálok!!!!
2013. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem neked írtad.
2013. febr. 6. 20:01
 10/25 anonim ***** válasza:
36%

Kedves 6-os semmi rossz szándék nem volt bennem,nem azért írtam oda az én példámat,hogy én nem is kívánom,és egyáltalán nem nézem le érte a kérdezőt!!!!Én csak leírtam az én példámat,hogy én is el vagyok tiltva,de én ha kívánnám sem masztiznék,mert nem tenném kockára a kisfiam életét,ellentétben a kedves kérdezővel,aki úgy érzi,hogy ki akarjuk oktatni,holott csak óvnánk a hülyeségétől a kisbabáját,mivel nem szeretnénk,ha idő előtt szülne!!De van,akinek az élvezet fontosabb mint a babája élete!!Ez van sajnos :(

5-ös voltam.

2013. febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!