Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37-38 hetes kismamik hogy...

37-38 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés

jóslók vannak?

vizesedtek nagyon?

baba mennyit mozog?

kész vagytok már mindennel?

bírjátok még? :)

fiú vagy lány baba lesz?


2013. febr. 5. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia:-) 37hetes vagyok első babával és kisfiam lesz! Hát jóslom az volt először a 34héten amiről kiderült hogy nem is az szóval mehettem a kórházba vissza tartották úgyhogy 3nap után haza engedtek! mivel úgy voltam vele hogy ráérek én 37-38hetesen mosni össze rakni a táskát így jól meg is jártam:-) az volt az első dolgom hogy hazajöttem igaz szigorú fekvés van de kimostam vasaltam mindent nekem egy csomag babának egy csomag:-) jóslók azóta is vannak és egyre erősebbek(félek nem tudom mikor kell elindulni tényleg:-)) Már nagyon kényelmetlen mert feszít jobbra bajra hirtelen akkorát nőtt a pocakom hogy szana szét szakadt pedig úgy figyeltem rá:-( de legalább a kórháznak volt élőnye tudom mi kell amire nem is gondoltam volna mi a trendi hát már nem a hálóing:-) meg legalább megnéztem a szülőszobát megismertem a szülésznőket és nagyon aranyosak! Sajnos a frontokra elég érzékenyek vagyunk és most éjjel már fel is keltem a jósló fájásokra! Apa riadó készültségben mert állandó éjjeles és ha menni kell egyből tudjon jönni! Ja és egy szerencsém van kicsit sem vagyok vizes(bár így tudom az a plusz 20kg ami fejjött az nem fog olyan könnyen lemenmi) Mostmár csak eljön a mi időnk is! És te hogy vagy? Bocsi ha kicsit hosszúkra sikerült;-)Boldog babavárást:-)
2013. febr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

37.hétben vagyok! :)

Nincs semmi bajom! Kisfiúnk lesz, első baba, és már nagyon várjuk!

A csomagot nagyjából összeraktam, bár a picinek a pelenkán,popsitörlőn kívűl egyenlőre nem kell semmi, mert a kórházban (SOTEII.) mindent adnak, csak a hazamenetelhez kell ruhát vinnünk neki..:)

Jóslók??Hááát, nem is tudom, mivel még nem voltam terhes igazán nem tudom milyenek azok, de kétségtelen, hogy a babám sokat mocorog (bár mindenki azt mondja egyre kevesebbet fog mozogni, de még ezt nem érzem)Viszont egyre nehezebben alszom, sokat járok pisilni, és kb.2hete nagyon kívánom a csokoládét, de sajnos nem ehetek akármennyit, mert diétázok!Nincs különösebb bajom, csak odafigyelek arra mit-mennyit-mikor eszem!Határérték körül volt a terheléses vércukrom, és a dietetikus+az orvosom is ajánlotta, hogy áljak le néhány kajával(pl.fehér kenyér, burgonya,gyümölcslevek, joghurtok,kakó,teák...és mindennel amiben túlzott szénhidrát van)figyeljem a cimkéket, és kevesebbet, de többször egyek.

Nem vészes, minden nap mérem a vércukromat, és nagyjából kitapasztalatam, hogy mit lehet ennem....így nem volt szükséges, hogy a dietetikus szabályozza a napi szénhidrát adagomat, de nagyon figyelek, hogy kevesbb édességet egyek, és hogy figyeljek a szénhidrát/cukor bevitelre!Eddig kb.10-12kg híztam, de azt mondják, hogy nem is látszik rajtam, csak a pocakomon, bár Én azért érzem a combjaimon is, remélem mihamarabb leadom, mert szeretném a régi ruháimat/farmerjaimat mielőbb felvenni!

Vizesedésem nincs!...abszolút semmi ilyen panaszom, csak a terhességem elején 6-7.hét környékén amikor az a nagy meleg volt tavaly nyáron, akkor voltam rosszul, émelygés, de az sem volt vészes, és hamar elmúlt!

Már nincs sok vissza, 2-3hét, remélem minden rendben lesz...

Neked is Boldog babavárást!

2013. febr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38 hetes vagyok és kisfiú rendetlenkedik odabent! :) már mindenem fáj vizesedek egy picit. A szoba kèsz, a ruha kimosva, a kórházi csomagot holnap pakoljuk össze. Már várom a vègèt. Bár most beparáztam egy kicsit, hogy jó anya leszek e? Szülés elötti pánikom van! Elsö babánkat várjuk!
2013. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nekem is első babóca lesz, kislány :) napi 1-2 jóslóm van, de nem vészes, inkább az aggaszt, hogy pillanatok alatt elfáradok. még a fürdés utáni törölközés is kimerít, lihegek :)

elég rendesen vizesedek, 2 hét alatt 2-3 kiló szaladt fel rám, gondolom a víz miatt.

egy-két apróság hiányzik még a kelengyéből, de azt anyósra hagyom, mert babonából nem vett semmit a picinek, de szeretne majd valamit, ezeket a nem létszükségletű dolgokat majd ő szerzi be. így mindenki örül :)

köszönöm, hogy írtatok, mindenkinek jó babavárást még erre a kis időre, könnyű szülést, sok egészséget és erőt a babához :)

ja és ha van kedvetek tarthatnánk a kapcsolatot a szülésig, esetleg utána is :)

2013. febr. 5. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!