Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8-9 hetes kismamik, hogy vagytok?

8-9 hetes kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Látszik már valami a pocitokon? :)
2013. febr. 3. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szia:) én 8 hetes vagyok,a rosszullétek mindennaposak,szerencsére csak 4.héten egy nap hánytam,azota nem volt ilyen :) Illetve a gyakori pisilés,álmosság a napi rutinok közé tartozik :) Nekem látni a pocakom,eléggé :D 54 kg voltam,mindig lapos volt a hasam,és most bizony eléggé kidomborodik :) Te hogy vagy? :)
2013. febr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia! Mintha rólam írtál volna.... :) én is 8 hetes vagyok, nekem is mindennaposak a rosszullétek, és én is csak 1-szer hánytam eddig... az álmosság is detto, reggel nehezen kelek ki az ágyból, délután pedig mindig tudnék szundítani egyet.... pisilés is sok, először azt hittem felfáztam.. :) 50 kilóval kezdtem, most 51 vagyok.... :) de a pocimon nem igazán látszik még változás, pedig várom már nagyon! Ja, és amivel még kínlódok, azok a melleim, azt sem tudom hogyan feküdjek az ágyban, feszül, fáj nagyon! Voltál már 0. ultrahangon??
2013. febr. 4. 15:34
 3/13 anonim ***** válasza:
a melleim nekem is érzékenyek,nekem most utolsó 2-3 hétben nagyon megduzzadtak,este is ovatosan veszem le a melltartot,mert oylan mintha le akarnának szakadni hirtelen,és minden melltartót kinőltem :D 4.hét végén voltam dokinál,akkor petezsákot látott,illetve szive is dobogott már,mert jelezte a monitoron néha néha,de majd most pénteken kell mennem,már nagyon várom :) te voltál? Hány éves vagy ha szabad kérdezni? :))
2013. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is ma vagyok 8 hetes! Ma 3. napja , hogy reggelente hányok! Eddig csak rosszul voltam napközben szinte egész nap, most jött a reggeli hányás és a rosszullétek elmúltak napközben max csak 1x-2x , de gyorsan jön és gyorsan is megy! Én sajnos pár napja felfáztam voltam dokinál ma , gyógyszert nem írt ki mert még a 12. hetet nem töltöttem be , de helyette írt ki nekem kenőcsöt!! Nekem még nem látszik a pocakom de monduk én túlsúlyos is vagyok így van már pocakom!! :D Boldog Babavárást Nektek!!
2013. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én a 7. héten mentem először dokihoz, és még azon a héten voltam a 0. ultrahangon is a párommal, és akkor már hallhattuk a pici szívverését is.... jajjj de jó volt.... :)

legközelebb majd a 11.-12. hét körül megyek ultrahangra.

Decemberben töltöttem a 24.-et.... :) ...és ti?

2013. febr. 5. 10:50
 6/13 A kérdező kommentje:
most gondolkozom... jan. 21.-én voltam dokinál, akkor ő szerinte 7 hetes voltam, akkor most léptem a 9. hétbe..... bocsi... mennek a hetek észre se veszem..... :)
2013. febr. 5. 10:55
 7/13 anonim ***** válasza:
A doki nekem 2 héttel többet mondott,viszont a párom külföldön dolgozik és tudom mikor volt itthon :D Már nagyon várom a pénteket,hogy én is ujra halljam a pici szivverését,legszivesebben mindennap mennék :D én 21 vagyok :)
2013. febr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na ez az, hogy a doki az utolsó mesi óta eltelt heteket számolja, és nem a tényleges fogantatást... ebbe sokszor belekeveredek... de én is tudom mikor fogant... :)
2013. febr. 5. 11:26
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem legközelebb majd a 12. héten kell visszamennem. Én majd júniusba töltöm a 23-at.
2013. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De jó,fiatal kismamák vagyunk :) Amugy sok próbálkozásba telt,mire sikerült a baba?Vagy elsőre összejött nektek? Amugy sokan azt mondják,hogy a doki nem csinál mindig ultrahangot,nekem 4. héten csinált,szerintetek fog most a 2.hónap végén?Ugy szeretném :( Valentinnapi ajándéknak szánom a páromnak bekeretezve a képet :( :))
2013. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!