Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27-28 hetes kismamik hogy...

27-28 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én holnap leszek 27 hetes és pár napja elkezdett fájni a hátam, de ma reggelre szerencsére enyhült. Kislányunk lesz, már nagyon várjuk :-)

Viszont a folyásom sárgás, ami miatt aggódom...

2013. febr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekünk is kislányunk lesz!

Pár napja elég rosszul alszok, ráadásul a pici is jó aktív éjszaka.

Már nagyon várjuk a nagy pillanatot :)

2013. febr. 5. 11:23
 3/9 anonim ***** válasza:
én tegnap töltöttem a 27hetet.itt is kislány:)hát az éjszaka nekem se jo aktív olyankor:)hason háton fekve nem tudok.oldalt se
2013. febr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Köszönöm kérdésed,megvagyok.Sajnos már kb 2-3 hete eszméletlenül fáj a hátam,sem ülni,sem állni,sem feküdni nem jó.A vérnyomásom is rosszalkodik,hol alacsony,hol magas..a múltkor egy hétig minden nap szédültem és minden nap fájt is a fejem,szerencsére már jobb.Vizesednek a kezeim és a bokáim,és már savam is van sajnos,ami úgy marja a torkom,hogy veszek meg tőle.Egyre nehezebben mozgok,néha nehezemre esik pl lehajolni felhúzni a csizmámat :/ Folyásom nekem is bővebb egy kicsit,fehéres színű,de nem fáj,nem csíp amikor pisilek,szóval nincs vele gond.Uh-ra majd 32 hetesen megyek legközelebb.Egyre nehezebben alszom éjszaka,sokszor fel vagyok,és csak forgolódok az ágyban.Hason már nem tudok aludni,háton meg nem kényelmes,így csak a 2 oldalam marad,amit már úgy elfekszek,hogy már fáj mind két combom :/ Sajnos már kb 11 kiló plusznál járok,ami miatt diétáznom kell,vagy kórház. :( Sokat keményedek és görcsölgetek is,magnerotot szedek minden nap,és a házas élettől is el lettem tiltva.

Őszintén szólva -ezeket leszámítva imádok terhes lenni- de már várom a végét,már úgy mennék szülni,egyre türelmetlenebbül várom én is és a párom is a kisfiúnk érkezését,mert már úgy ölelnénk és puszilnánk :))

Május 2.-ra vagyok kiírva :) De még lehet,hogy április végi gyerek lesz :)


27 hkm

2013. febr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én májusra 3ra :) És a lábaim a két oldalon való fekvéstől nekem is fáj. Próbálok közé tenni olyankor párnát, vagy a takaró szélét, az kicsit segít.

Szédülés nekem is van, este arra kelek.

Sokáig voltam rosszul, talán a 20. hét körül kezdett elmúlni, de úgy néz ki jön vissza éjszakára.

Miért kell diétáznod kedves utolsó? És a + kilók miatt tényleg kórház?

2013. febr. 5. 13:05
 6/9 anonim ***** válasza:

A plusz kilóim miatt kell diétáznom,mert én túlsúllyal kezdtem a terhességet, 78,5 kilóval és a legutóbbi tanácsadáson ami 23+6 hetesen volt akkor már 88,5 kiló voltam.Majd hétfőn kell mennem megint tanácsadásra,már tuti vagyok 90 kiló :(

Én is jobb szeretnék május 3.án szülni,mert akkor van a névnapom és akkor azon a napon lenne a kisfiam születésnapja is :)

Egyenlőre még nem vagyok kórházban,de a védőnőm 23+6 hetesen azt mondta,hogy nem lenne szabad tovább híznom,mert akkor beutal.Hát majd hétfőn kiderül hogy megyek-e vagy maradok :(

2013. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szorítok majd!

Ilyenről még nem hallottam. Én is többlettel kezdtem, de még nem volt szó ilyesmiről, remélem nem is lesz.

Én holnap megyek tanácsadásra, remélem nem lesz gond, mert minden mérésnél megáll a szívem :)

Mikor a 19 hetes uh-n voltam a doki volt olyan kedves, hogy kb 2 perc után közölte velem jöjjek vissza 2 hét múlva. Semmi indoklás, mire rákérdeztem miért is???

"Azért mert túl kövér teccik lenni, azért. És nem lehet rendesen látni a magzatot".

Mikor visszamentem 2 hét múlva egy másik doki volt aki mindent szépen elmutogatott, 1 rossz szót nem szólt, mindene szépen látszott a kicsinek.

Ezen még a védőnőm is megbotránkozott!

Mikor erre gondolok, mindig megremeg a gyomrom és félek a mérésektől :(

2013. febr. 5. 14:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát nem vagyok egy versenysúlyú,de azért még az én 88 kilóm mellett is mindent láttak eddig Uh-on!!Sőt..szombaton volt egy hete,hogy voltunk 4D-n,és olyan gyönyörűen lehetett látni a babát,hogy csak na.Ez a doki,aki téged hazaküldött jó nagy bunkó,és még tudatlan is,mert nem látta a babát :O

Istenem,hogy lehetnek az ilyen bunkó emberek egészségügyi dolgozók?!Az ilyentől elvenném a praxisát!!

Hát köszi szépen a drukkot,majd meglátjuk mi lesz..persze nem szeretnék kórházba menni,irtózom a kórháztól,elég lesz nekem szülés után kiírni azt a pár napot odabent,úgy fogok elszelelni aznap amikor jöhetünk haza a kórházból,mint ősszel a vadlibák,az tuti.

2013. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mi is szombaton voltunk 4D-n és csodás látvány volt, jó volt látni ahogy kalimpált a kis lábaival, ahogy ásított és mindent ami ő maga :)
2013. febr. 6. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!