Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 100 kg feletti kismamák, hol...

100 kg feletti kismamák, hol vásároltok ruhát magatoknak? Mert én nem nagyon találok. Okoz egyéb gondot a túlsúly?

Figyelt kérdés
110 kg 18 hetes
2009. szept. 3. 13:51
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Bandázst nem találtam nagyot.

Viszont kismama-boltban vettem 8000-ért jó kis farmert :) A legnagyobb kellett, de az legalább elég -egyelőre legalábbis :)


09-04 09:46-nek üzenem, hogy sok sikert! Azt mondják, a túlsúly nehezítheti a teherbe esést, de itt van az élő ellenpélda: én :) Hajrá! :)

2009. szept. 7. 20:33
 22/23 anonim ***** válasza:
74%

kedves kérdezö sztem azt varratni is tudsz mmint bandázst.Vagy még te is megtudod varrni nem nagy kunszt:)

Márha tényleg nem kapsz magadra már sehol sem meg van asszem a teszveszen egy csajszi aki varr is méretre kérdezd meg de sztem a neten is találsz.Sok sikertüdv 35hetes kismami

2009. szept. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2009. szept. 8. 13:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!