Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 100 kg feletti kismamák, hol...

100 kg feletti kismamák, hol vásároltok ruhát magatoknak? Mert én nem nagyon találok. Okoz egyéb gondot a túlsúly?

Figyelt kérdés
110 kg 18 hetes
2009. szept. 3. 13:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%

Ulla Popkenben néha kifogni valamit. Turi, vagy netes moletti üzletek. Esetleg szabásmintát veszek és úgy!

A baba egészsége miatt próbálok annyit enni csak amennyi éppen elég, nem habzsolni, sokat sétálok!

2009. szept. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :)
2009. szept. 3. 13:56
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
C&A, vagy a CAREMO (neten is megrendelheted) nagyon csinik vannak.
2009. szept. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Én is a C&A-ban találtam nagyobb ruhákat. Igaz, nem épp olcsó, de hát valamiben járni kell....

Nekem egyéb gondot eddig nem okozott.

2009. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
Én anno (2 éve) a Vaterán és a Teszveszen szereztem be a ruhákat. A harmadik trimeszterben nagyon sok bajom volt, sajna majdnem az egész trim. kórházban töltöttem el. De ez én vagyok, láttam már olyan molettebb kismamát, aki szülés előtt pár nappal még vígan ropta a táncot:)
2009. szept. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A C&A-ban szétnézek :)

A Vaterán és a Teszveszen nem találtam még semmit, de nem is szívesen vásárolnék próba nélkül. Egyébként is kövér vagyok, hát még növekvő pocakkal :DDD

2009. szept. 3. 14:08
 7/23 anonim ***** válasza:
70%
Kedves kérdező!Megkérdezhetem,hogy mennyi idő után sikerült a baba?Ebben okozott gondot a túlsúly, mi most szeretnénk babát, és hát én sem vagyok nádszálkisaszony:D Sok boldogságot a babátokhoz!!!
2009. szept. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nekünk szerencsénk volt, mert azonnal összejött! :)

Remélem, Nektek is hamar sikerül! :)

2009. szept. 3. 16:03
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
szia én a te helyedben nem vennék külön ruhát mert nem biztos hogy a pocakod nagyon kiáll majd én inkább elvinnék 1-2 nadrágot egy varronöhöz hogy tegyen bele a hasrésznél betétet amugy a figyelmedbe ajánlom a kismama bandázst nagyon szupi sok mindenre lehet használni és az elég olcsó mert potom 1500ftért már lehet kapni.Én is 100 kg-os vagyok oktban szülök de a bandázson kivül nem vettem kismama holmit mert drágák,és egy 5xl-s nadrág is ugyanazt a szolgálatot tette mintha méregdrágán vettem volna speckó ruhát.sok sikert boldog babuci várást üdv egy 34 hetes kismama
2009. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket!

Nem az első terhességem, ezért sejtem, hogy nagy hasra számíthatok, ami ruha szempontjából télen húzós lesz.

Bandázst már kerestem, de a legnagyobb is ici-pici nekem már most, 18 hetesen is.

Varrónő jó lenne! Magamnak már megoldottam egy nadrágot, de nem lesz túl sokáig jó.

Még egyszer köszi a segítséget, további kellemes babavárást kívánok! :)

2009. szept. 3. 16:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!