Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 100 kg feletti kismamák, hol...

100 kg feletti kismamák, hol vásároltok ruhát magatoknak? Mert én nem nagyon találok. Okoz egyéb gondot a túlsúly?

Figyelt kérdés
110 kg 18 hetes
2009. szept. 3. 13:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%
Bocsi az offért, de én is szeretnék egy bandázst a télre, de nekem is kicsinek tűnnek. Néztem a c&aban 48-50es méretet, és hát most se igen jönne rám, nem még ha nagy pocakom lesz. A kedves válaszoló hol vette azt a bandázst??
2009. szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
84%

szia

elenorkismamaruha ird be a googléba

Szuper kismamaruhák vannak a Nő varrja és árusitja a 11 kerben olscók és kérésre nagyon nagyot is varr de 3xl ig vannak nálla készen le van irva a mérettábla..

Én is 112 vagyok 2xl es jó rám.nagyok a nacik jó áron farmer pl 4500 de minden van még szopatós hálóing is megmelltartó profi a csaj mindenkinek ajánlom.

Irok telcsiszámot ha kértek kikeresem akkor.iejatok privit és megirom ja és asszem postán is elküldi a ruhákat.

2009. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszi, szimpatikus ez az Elenor :)
2009. szept. 3. 19:25
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia nincs mit..:-))

Örülök hogy segithettem ez a legolcsobb a c&a nagyon drága és a brendon meg a többi is 12 ezertől felfele vannak nacik az meg sok szerintem legalábbis nekem.

Inkább veszek a babának mást de 12 ezerből lehet venni nálla 2 gatyát meg 2 felsőt simán..:-))

gratula a babához!!!

2009. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%
Ki az a majom, aki mindenkit lepontoz?Mindenki a kérdésre válaszolt, nem igazán értem,akkor mért a lepontozás??
2009. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Tényleg! Észre sem vettem.


Hmmm.. Nem értem, mi oka van rá!!!

Az én lelkemnek nagyon jót tett ma ez a kis értekezés :)

2009. szept. 3. 20:02
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

hát már én is akartam irni hogy mi a fene van itt lehet megint lepontoznak..az elenorkismamaruhás voltam.

szerintem valaki szórakozik.

2009. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Ja lehet. Nincs jobb dolga :P
2009. szept. 3. 21:08
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kis Kérdezz-felelek, nagyon jó hatással volt rám!!Megláttam a reménysugárt,hogy nekem is lesz babám(100kg-osan)Köszönöm!!!
2009. szept. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
88%
szia,a tegnapi 16:27-esnek üzenem hogy kismamaboltba keressen én a baross utcában vettem a gólya kismama és bababoltban.talán fel kéne próbálni mert nyúlik ez a lényege nekem L-s méretü van és még nagy is.Annyira nyomjátok ezt a C&A-t sztem meg sokkal olcsobban is lehet beszerezni holmikat márha annyira akartok vásárolni,csak szét kéne jobban nézni.Üdv és a többieknek sok sikert a babucihoz.
2009. szept. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!